VIDEO: indieši veiksmei met bērnus no 15 metru augsta mošejas jumta

Komentāri

Interesanta tradīcija ir kādā Indijas ciemā, kur par spīti pārbiedētajām māmiņām katru gadu ciema vīrieši no vietējās mošejas jumta nomet vairākus desmitus bērnu.

Protams, apakšā ir labi nostiepta sega, par ko parūpējušies vairāki stiprā dzimuma pārstāvji, taču video redzamās bērniņu nepārprotami pārbijušās acis un raudas liecina, ka, šķiet, tikai tradīcijas dēļ šis rituāls tiek turpināts. Interesanti, ka šīs tradīcijas piekopēji stingri akcentē, ka ne reizi neviens bērns tajā nav cietis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

FOTO

Šis rituāls Indijas valsts rietumu daļā tiek veikts jau vairāk nekā 500 (!) gadu, jo tas dodot jaunajiem censoņiem labu veselību un veiksmi turpmākajā dzīvē. Taču sabiedrības pretestība, uzskatot, ka tas nav drošs pasākums, ar katru gadu pieaug arvien vairāk, tieši šā iemesla dēļ mūsdienās šis notikums vērojams tikai mazākajos Indijas ciemos, un arī tikai ļoti īpašos notikumos, pasākumos.

VIDEO

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl