VIDEO: iespējams, pats neveiksmīgākais (vai tomēr labākais?) izjokošanas veids!

Pievienot komentāru
VIDEO: iespējams, pats neveiksmīgākais (vai tomēr labākais?) izjokošanas veids!
Foto: ekrānuzņēmums

Pēdējos gados internetā populāri ir ne tikai dažāda veida dzīvnieku video, bet arī draugu izjokošanas, un pēc šā materiāla nākšanas klajā tās pavisam noteikti ir sasniegušas pavisam citu līmeni. Taču – vai tā vajag darīt?

Varam nobiedēt, dažādi izjokot, taču imitēt nolaupīšanu un pat nogalināšanu, kad cilvēks pārbīstas līdz nesaprašanai – tas, šķiet, varētu būt par daudz. Taču neviennozīmīgi, jo komentāros pie šā video redzami dažādi viedokļi – vieni uzskata, ka šis bija ļoti labi izplānots joks un domā to atkārtot arī ar saviem draugiem. Citi saka, ka šis ir kas anormāls un to noteikti nevajadzētu darīt.

Spriežot pēc patīk/nepatīk attiecības, pārliecinoši lielākā daļa nosoda šādu drauga rīcību, taču neatkarīgi no tā video jau paguvis sakrāt vairāk nekā 2,2 miljonus skatījumu.

Foto

Video redzams, kā kāds jaunietis vārdā Sems izjoko savu labāko draugu Kolbiju, imitējot savu, gan arī drauga nolaupīšanu, bet beigās vienu no viņiem otra acu priekšā it kā nošauj! Kāda bija reakcija, un kā tas viss notika? Skaties video!

Video