VIDEO: grupu Dzelzs Vilks un The Sound Poets mūziķi pārtop par viesmīļiem!

Komentāri

Šogad Mūzikas ierakstu gada balva Zelta mikrofons notiks 20. reizi, un balvas tiks pasniegtas kopumā 20 kategorijās. Balsojumā par Gada labāko dziesmu šogad cīnās arī grupas The Sound Poets un Dzelzs Vilks. Kopā ar mūziķiem veiksim eksperimentu!

Grupas Dzelzs Vilks solists Juris Kaukulis iejūtas kafejnīcas darbinieka lomā. Tikmēr The Sound Poets dalībnieki dodas pārvērtību virzienā! Kādi secinājumi mūziķiem bija pēc šīs nelielās pārbaudes? Skaties raidījuma Bez Tabu sagatavotajā sižetā!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

Foto

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl