VIDEO: grupas Tranzīts līderis izvadā pa Latvijas otru labāko kūrortu

2 komentāri
VIDEO: grupas Tranzīts līderis izvadā pa Latvijas otru labāko kūrortu
Foto: Artis Rams, Flickr

Grupas Tranzīts līderis Ralfs Rubenis dzīvo un savai mūziku iedvesmu smeļas Stāmerienā – Austrumlatvijas pērlē.

Grupai Tranzīts šis ir īpašs gads, jo pagājuši apaļi 20 gadi, kopš iznāca pirmā dziesmu kasete Paralēlās pasaules.

”Šajā laikā sarakstīts diezgan daudz dziesmu – iznākuši septiņi albumi. Ne vienmēr tās dziesmas, kas pašam ir mīļākās, ir arī publikas mīļākās dziesmas. Dziesmas Nevaru būt balts man galīgi nelikās, ka būs hits, bet tā sanāca. Septiņas dienas tapa būtībā trīs dienās,” stāsta grupas Tranzīts līderis Ralfs Rubenis. Viņam pašam aizvien mīļākā dziesma ir Pasakas no grupas pirmā albuma.

Ralfs jau septembra beigās fanus sola pārsteigt ar grupas Tranzīts jaunāko albumu. Taču pirms ierakšanās skaņās, tekstos, mūzikā, notīs dodas pēdējā pastaigā pa Stāmerienu.

Nokļūstot Stāmerienā, noteikti jāapskatās Stāmerienas ezers un baznīca, pils, kurā tapis videoklips grupas Tranzīts dziesmai Nepabeigtie darbi.

Ralfs Rubenis uz Stāmerienu galvenokārt aicina doties pēc sajūtām.

Vairāk skaties video!

TOP komentāri

 • Hūgo Vācietis
  +1 +1 0

  Hūgo Vācietis

  Labdien!
  Paldies par Jūsu atbalstu mūsu centieniem atjaunot Stāmerienas pili un parku.
  Cīņas ar pašvaldību, diemžēl, turpinās. Tiek kaldināti pat plāni ar policijas atbalstu lauzties iekšā pils telpās un atbrīvot to no manas klātbūtnes. Turos. Skumjākais, ka nākas konstatēt - Latvijā dažādu ierēdņu blēdības tiek padarītas par dzīves normu.
  Ar cieņu,
  Andrejs
 • Hūgo Vācietis
  +1 +1 0

  Hūgo Vācietis

  BET KURA VALDĪBA BŪS TĀ KURA IZGLĀBS STĀMERIENES PILI NO VIETĒJO NECILVĒKU MILZĪGĀS VĒLMES TO PAR TREKNU KUMOSU SAVĀS KABATĀS , STĀMERIENES PILI VIENKĀRŠI UZDĀVINĀT KRIEVU FAŠISTIEM PAR UZTURĒŠANĀS ATĻAUJĀM ???

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl