Komentāri

Aktīvi turpinās Ziemassvētku dāvanu pirkšanas drudzis, bet tie, kuri zem egles vēlas likt ko tiešām oriģinālu nu jau divpadsmito gadu dodas uz Jarmarku jeb Mākslas Akadēmijas studentu darbu tirdziņu.

Vairāku topošo mākslinieku darbi pabijuši pat skatēs un ieguvuši augstus vērtējumus, daži vēl gleznoti pavisam nesen un uz tiem tikko nožuvusi kāda. Jarmarkā, kas ir izstāde un gadatirgus vienlaicīgi, studentu mākslas darbus var iegādāties no viena eiro līdz pat vairākiem simtiem.

Iegādājami ne tikai acīm baudāmi mākslas un dizaina priekšmeti, bet arī jauno dizaineru apģērbi. Gadatirgus Mākslas akadēmijā savas durvis atkal vērs rīt, bet pēdējie pircēji vēl nesen izdarījuši savu izvēli par labu kādam mākslas darbam.

Jarmarkas plašajā dāvanu piedāvājumā šovakar ieskatījās arī LNT Ziņu dienesta žurnālists Uldis Āboliņš!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl