Komentāri

Interneta pasauli satricinājis video, kurā redzams, kā kāds krievu jaunietis ziemas priekus Maskavas apgabala Ļeņingradā izmanto pēc pilnas programmas. Viņš uzkāpis uz slēpēm, piesējis striķi pie vilciena vagona un velkas līdzi.

Turklāt tas vēl nav viss – šis jaunais pārgalvis ticis uzfilmēts ar kameru, kas atradās viņa drauga rokās, kurš, savukārt, bija vienkārši pieķēries vilciena vagona aizmugurē. Kā izskatās, šis izpriecu brauciens noslēdzies ar iespējamu kritienu, taču var redzēt, ka ekstrēmists nav cietis un turpina kustēties kā līdz šim.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video tika ievietots Krievijas kibertelpā un momentāni kļuva “virāls”, kas ļāva tam iegūt milzu popularitāti un iekļūt medijos.

Video

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl