VIDEO: divi tantuki Rīgas svētku laikā izvicina dūres sabiedriskajā transportā

11 komentāri
VIDEO: divi tantuki Rīgas svētku laikā izvicina dūres sabiedriskajā transportā
Foto: ekrānuzņēmums

Par sociālo tīklu sensāciju kļuvis video, kurā Rīgas svētku laikā vietas dēļ sabiedriskajā transportā saplūcas divas krievu valodā runājošas kundzītes. Abu dāmu ņiprums ir vienkārši apskaužams.

Kā pamācību, kā var ”ieberzties” jaunieši, sabiedriskajā transportā nedodot vietu padzīvojušām kundzītēm, sociālajos tīklos izplatīts video no neseniem notikumiem Rīgas 3. autobusā.

”Mani nepārsteidz tas, kas var notikt šī autobusa maršrutā, bet mani pārsteidz šo tantuku spars un ņiprums. Lūk, kas notiek, ja ārmalā sēdošā kundzīte ir izlēmusi, ka viņa sēdēs viena, bet otra par visu varu tomēr vēlas ieņemt brīvo vietu pie loga. Jaunieši, esiet uzmanīgi un laidiet tos tantukus apsēsties. Īstenībā vispār iesaku stāvēt kājās, citādāk ka beigās vēl nedabonat ar kādu somu pa muguru. Jūs redzat – viņas ne to vien var izdarīt!” sociālās saziņas vietnē raksta video autore Diāna Ieviņa, situācijas apraksta beigās liekot treknu smaidu.

Video uzņemts Rīgas svētku laikā, kad, kā zināms, braucieni Rīgas satiksmes transportlīdzekļos bija izmantojami bez maksas.

Video skaties, cik ņipras mēdz būt sievietes labākajos gados!

Mani nepārsteidz tas, kas var notikt šā autobusa maršrutā, bet mani pārsteidz šo tantuku spars un ņiprums. Lūk, kas notiek, ja ārmalā sēdošā kundzīte ir izlēmusi, ka viņa sēdēs viena, bet otra par visu varu tomēr vēlas ieņemt brīvo vietu pie loga. Jaunieši, esiet uzmanīgi un laidiet tos tantukus apsēsties. Īstenībā vispār iesaku stāvēt kājās, citādāk, ka beigās vēl nedabonat ar kādu somu pa muguru. Jūs redzat – viņas ne to vien var izdarīt! :D

Posted by Diāna Ieviņa on sestdiena, 2015. gada 15. augusts

TOP komentāri

 • Vakar
  +2 +2 0

  Vakar

  Heh, vel vakar nodomāju, ka Krievalodīgi ir tādi nekaunīgi, nu tā ka jūtas pat tas, ka viņi ir daudz nekaunīgāki.
  Jo vakar, sauļojos ar meiteni pie karjiera... vieni paši divvientulībā, apkārt ar ir tukš, bet nē... tieši pie mums apstājas un 2m no mums divas bābietes ar sauļojas... ok, tas jau notmāli!
 • vilna
  +1 +1 0

  vilna

  šī krieveļa sašļupstētājā komentā arī redzams krievu līmenis :)
 • vova

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl