Video: deputāts pēc strītbola mača vicinās ar cigareti

0 Komentāru
Video: deputāts pēc strītbola mača vicinās ar cigareti
Ekrānuzņēmums

Kā, iespējams, daudzi zina, ārpus Rīgas domes deputāta pienākuma pildīšanas, Mārim Mičerevskim brīvajā laikā patīk gozēties kameras priekšā dažādos projektos. Viens no tādiem ir sociālajā tīklā ”Facebook” lielu slavu iemantojušais ”Solona klubs”, kurā viņš darbojas kopā ar Andri Tihomirovu. Nu viņiem iznācis jauns video, kurā vīri strītbola laukumā metuši izaicinājumu kādreizējai Latvijas basketbola izlases spēlētājai un WNBA čempionei Anetei Jēkabsonei-Žogotai.

”Solona klubs” ir satīristisks projekts, un, kā viņi paši par sevi raksta, tā ”misija ir padarīt klubu un tā biedrus labākus, gudrākus, meklēt dzīves jēgu un atbildes uz pašu uzdotiem jautājumiem”. Gadu gaitā tas pamanījies iekrāt teju sešu tūkstošu sekotāju lielu auditoriju, bet tā skatītākajiem video ir gandrīz 60 tūkstoši skatījumu.

Šoreiz abi vīri bija nolēmuši notestēt savas spējas basketbola laukumā, izaicinot basketbolisti Aneti Jēkabsoni-Žogotu, kas ilgus gadus bija Latvijas izlases līdere, un Fīniksas ”Mercury” sastāvā izcīnījusi WNBA titulu. Viņi sacentās divās disciplīnās – soda metienu izpildē, kā arī spēlē līdz septiņiem punktiem.

Abās komponentēs pārāka izrādījās Jēkabsone-Žogota, taču mūsu uzmanību pievērsa interesanta lieta pēcspēles intervijas laikā – deputāts Māris Mičerevskis kameras priekšā gandrīz aizsmēķēja cigareti parka teritorijā, kas, kā zināms, pēc likuma nav atļauts.

0 Komentāru