VIDEO: “Bierfests” Vērmanes dārzā sācies uz urrā!

Komentāri
VIDEO: “Bierfests” Vērmanes dārzā sācies uz urrā!
Foto: ekrānšāviņš

Nu jau ikgadējais Alus festivāls Vērmanes dārzā, kā vienmēr, pulcē miestiņa cienītāju tūkstošus. Kad alutiņš nobaudīts, kāds vīrs jau bija gatavs iekarot parka deju grīdu, kas, jāatzīst, izdevās diezgan labi!

Sociālajos tīklos vairāki cilvēki saviem draugiem dalījās ar dejotāja sniegumu, un gandrīz visi, kas apskatījuši šos video, atzinīgi izsakās par vīrieša sniegumu. Viens no komentāriem ir trāpīts desmitniekā: “Dance like no one watching” jeb dejo tā, it kā neviens neskatītos!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ja vēl kādam ir kāds materiāls ar šo lielisko horeogrāfu, portāls Skaties.lv aicina Tevi atsūtīt mums uz pasts@skaties.lv, un, iespējams, kāds no jums saņems pārsteiguma balvu ar Skaties.lv simboliku.

VIDEO

Iekustini alus dupsi

Posted by Annija Veide on Thursday, May 28, 2015

Vērienīgākais Baltijas alus festivāls Latviabeerfest pulcē alus darītājus no visas Latvijas un ārvalstīm. Festivāla laikā būs iespēja degustēt vairāk nekā 165 alus šķirnes, no kurām daļa tiek vesta no citām valstīm par godu festivāla 5. gadu jubilejai.

Festivāls sākās 28. maijā, un ilgs līdz svētdienai, 31. maijam. Ieejas maksa festivālā – 2 eiro. Festivāla darba laiks:

  • 28. maijā – no 11.00 līdz 01.00;
  • 29. un 30. maijā – no 10.00 līdz 01.00;
  • 31. maijā – no 10.00 līdz 23.00.

FOTO no Alus svētkiem

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl