VIDEO: bērnu pasaku tēli kļūst par izaicinājumu konditoriem

Komentāri

Šogad, kad Londonas kūku cepšanas šovs norit jau piekto gadu, tā uzmanības centrā nokļuvusi Sniegbaltīte un septiņi rūķīši, Sarkangalvīte un vilks, kā arī Harijs Poters. Šova veidotāji akcentē, ka neparastais šovs ir iespēja izklaidēties visai ģimenei.

Konditoru rokās nokļuvuši tādi pasaku tēli kā Vinnijs Pūks un Pinokio, Sniegbaltīte un septiņi rūķīši, Sarkangalvīte un vilks, Aladins un princese Jasmīna, Harijs Poters.

Kāds konditors atklāj, ka viņš ļoti iemīļojis Hariju Poteru. Līdz šim gan neviens klients viņam nav pasūtījis kūku šādā tematikā, tādēļ piedalīšanās šajā konkursā bijusi likumsakarīga.

Vairāk skaties foto un video!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl