Komentāri

Pašmāju ballīšu supergrupa “Bermudu divstūris” ar tās līderiem – Bicepsu un Tricepsu – priekšgalā laidis klajā vēl vienu hitu – “Zaudējam brāli”.

Dziesmas ievadā šķiet, ka tā būs par kādu aizgājušu draugu, taču teksts “Bratuks pie sievas ticis” visu saliek vietās. Atšķirībā no citām dziesmām ballīšu grupas līderiem pievienojas ar dejotāji ne tikai ar saviem ierastajiem, kurinošajiem deju soļiem, bet arī saviem tekstiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video: “Bermudu Divstūris” – Zaudējam brāli

Foto

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl