VIDEO: asprāši izveido parodiju par Nasha Russia – Mūsu Latvija!

Komentāri

YouTube vietnes interneta kanāls The Squad of Splendid publiskai apskatei izlikuši jaunāko veikumu, kurā visai veiksmīgi parodē slaveno Nasha Russia, pasmejoties par pašmāju vietējiem iedzīvotājiem.

YouTube kanāls The Squad of Splendid izpelnījies vairāk nekā 1200 abonentu uzmanību, tāpēc šis nav pirmais viņu veikums. “Piedāvājam savu versiju ar Latvijai raksturīgiem tēliem par visiem zināmo raidījumu Nasha Russia,” aprakstā skatītājiem vēsta paša video autori. Tur apskatīti tādi rajoni kā Zilupe, Varakļāni un citi, kā arī apsmietas pašmāju YouTube zvaigznes jeb t.s. “jūtuberes”.

FOTO

Populārākie viņu video līdz šim skatīti nedaudz vairāk par 10 tūkstošiem reižu – parodija par pasaulslaveno seriālu CSI apskatīta turpat 10,070 reizes, bet pamācība, kā kļūt par kretīnu, pārsniedzis 11 tūkstošu skatījumu atzīmi.

VIDEO

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl