VIDEO: asprāši izveido parodiju par Nasha Russia – Mūsu Latvija!

Komentāri

YouTube vietnes interneta kanāls The Squad of Splendid publiskai apskatei izlikuši jaunāko veikumu, kurā visai veiksmīgi parodē slaveno Nasha Russia, pasmejoties par pašmāju vietējiem iedzīvotājiem.

YouTube kanāls The Squad of Splendid izpelnījies vairāk nekā 1200 abonentu uzmanību, tāpēc šis nav pirmais viņu veikums. “Piedāvājam savu versiju ar Latvijai raksturīgiem tēliem par visiem zināmo raidījumu Nasha Russia,” aprakstā skatītājiem vēsta paša video autori. Tur apskatīti tādi rajoni kā Zilupe, Varakļāni un citi, kā arī apsmietas pašmāju YouTube zvaigznes jeb t.s. “jūtuberes”.

FOTO

Populārākie viņu video līdz šim skatīti nedaudz vairāk par 10 tūkstošiem reižu – parodija par pasaulslaveno seriālu CSI apskatīta turpat 10,070 reizes, bet pamācība, kā kļūt par kretīnu, pārsniedzis 11 tūkstošu skatījumu atzīmi.

VIDEO

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl