Komentāri

Kurš gan nav dzirdējis par filmu ”Atsitiens”, kurā Endrjū cīnās par savu vietu zem džeza slavas saules. Kādā pašmāju ”YouTube” kanālā parādījies video, kurā saistībā ar Donu un viņa dziesmu ”Dieviņš” izmantots moments no šīs kino lentes.

Tas ir pats filmas sākums, kurā Endrjū pirmo reizi devies uz mēģinājumu pie draudīgā diriģenta Terensa. Subtitros, protams, viņu dialogs ir krietni pamainīts, jo šajā reizē viņš spēlē nevis slaveno skaņdarbu ”Whiplash”, bet gan jau pieminēto ”Dieviņu”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šajā video Terenss domāts kā Dons vecumdienās, kurš ir neapmierināts ar to, ka bundzinieks nespēj nospēlēt viņa dziesmu. Pirms skatīšanās vēlamies brīdināt, ka tajā lasāma un dzirdama nenormēta leksika.

Video

Foto: Dons Valentīna dienā pieskandina “Arēnu Rīga”

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl