Komentāri

Vakar saspringtā, bet, pateicoties dažiem personāžiem, visai jestrā gaisotnē tika aizvadīta Kino Citadeles dzimšanas diena. Raidījuma Superbingo vadītājs Armands Simsons tika ietērpts biļešu kontroliera ietērpā, un viņš to pamanījās izmantot par visiem 100%!

Iesākumā viņš centās vienam pārim ieskaidrot, ka viņiem diemžēl būs jāsēž atsevišķi, jo vīrs esot pārāk garš, un viņam nāksies sēdēt zāles pašā priekšā, taču viņa pavadonei – kādā no vidējām rindām. Kā arī kinoteātra jaunākie apmeklētāji tika izjokoti ar to, ka nepāra sēdvietu īpašniekiem nāksies tupēt vai stāvēt kājās, jo iepriekšējā seansā no specefektiem tie esot sabojājušies.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

FOTO

Jestram sestdienas rītam noskaties turpmāk redzamo video! :)

VIDEO

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl