VIDEO: Aktiermeistarības 2. kursa students atgūst nozagtu kredītkarti

0 Komentāru
VIDEO: Aktiermeistarības 2. kursa students atgūst nozagtu kredītkarti
Foto: Flickr

Naktī no 8. uz 9. maiju kāds jaunietis un viņa draugs nofilmējis interesantu video – viņi ap 5.15 pamanījuši uz ielas kādu izmisušu sievieti, kura apgalvoja, ka viņai nozagta kredītkarte. Puiši raidījuma Degpunktā cienīgā manierē to atguva!

Latvijas Kultūras akadēmijas aktiermeistarības 2. kursa students Pauls Iklāvs savā Facebook profilā par notikušo raksta šādi: “Naktī no 8. uz 9. maiju plkst. 05.15 sastapām šo izmisušo sievieti, kura izstāstīja, ka sieviete rozā džemperī pie bankomāta nolaupījusi izmisušās sievietes bankas karti, tā kā likumsargi nekur tuvumā nebija, Paulxbounty un humb(camera) mētās notikumu virpulī. Dārgie skatītāji, aplūkojiet kārtīgi video redzamo sievieti rozā, lai jūsu kartes paliek pie jums.”

Spraigais notikums beidzās laimīgi, un zemāk atrodamajā video beigās ir redzams, cik sieviete puišiem bija pateicīga. Brīdī, kad viņi zaglei pieskrēja klāt ar kameru, momentāni situācija mainījās, un viņa pati atdeva nozagto mantu, kā arī uzreiz pazuda no notikuma vietas.

VIDEO

VID-20150509-WA0001.mp4ATKAL UZDARBOJAS TVERKA SKOLOTĀJS PAULXBOUNTY. ŠOREIZ AR ERKILA PUARO CIENĪGU RĒBUSA ATRISINAŠANU.Naktī no 8. uz 9. maiju plkst 05.15 sastapām šo izmisušo sievieti, kura izstāstija, ka sieviete rozā džemperī ir pie bankomāta nolaupijusi izmisušās sievietes bankas karti, tā kā likumsargi nekur tuvumā nebija Paulxbounty un humb(camera) mētās notikumu virpulī. Dārgie skatītāji aplūkojiet kārtīgi video redzamo sievieti rozā, lai jūsu kartes paliek pie jums. VISS VIDEO REDZĒTAIS IR REĀLI NOTICIS UN NEKAS NAV SAFABRICĒTS VAI SAMONTĒTS.

Posted by Pauls Iklāvs on Saturday, May 9, 2015

0 Komentāru