Komentāri
VIDEO: Aktiermeistarības 2. kursa students atgūst nozagtu kredītkarti
Foto: Flickr

Naktī no 8. uz 9. maiju kāds jaunietis un viņa draugs nofilmējis interesantu video – viņi ap 5.15 pamanījuši uz ielas kādu izmisušu sievieti, kura apgalvoja, ka viņai nozagta kredītkarte. Puiši raidījuma Degpunktā cienīgā manierē to atguva!

Latvijas Kultūras akadēmijas aktiermeistarības 2. kursa students Pauls Iklāvs savā Facebook profilā par notikušo raksta šādi: “Naktī no 8. uz 9. maiju plkst. 05.15 sastapām šo izmisušo sievieti, kura izstāstīja, ka sieviete rozā džemperī pie bankomāta nolaupījusi izmisušās sievietes bankas karti, tā kā likumsargi nekur tuvumā nebija, Paulxbounty un humb(camera) mētās notikumu virpulī. Dārgie skatītāji, aplūkojiet kārtīgi video redzamo sievieti rozā, lai jūsu kartes paliek pie jums.”

Spraigais notikums beidzās laimīgi, un zemāk atrodamajā video beigās ir redzams, cik sieviete puišiem bija pateicīga. Brīdī, kad viņi zaglei pieskrēja klāt ar kameru, momentāni situācija mainījās, un viņa pati atdeva nozagto mantu, kā arī uzreiz pazuda no notikuma vietas.

VIDEO

VID-20150509-WA0001.mp4ATKAL UZDARBOJAS TVERKA SKOLOTĀJS PAULXBOUNTY. ŠOREIZ AR ERKILA PUARO CIENĪGU RĒBUSA ATRISINAŠANU.Naktī no 8. uz 9. maiju plkst 05.15 sastapām šo izmisušo sievieti, kura izstāstija, ka sieviete rozā džemperī ir pie bankomāta nolaupijusi izmisušās sievietes bankas karti, tā kā likumsargi nekur tuvumā nebija Paulxbounty un humb(camera) mētās notikumu virpulī. Dārgie skatītāji aplūkojiet kārtīgi video redzamo sievieti rozā, lai jūsu kartes paliek pie jums. VISS VIDEO REDZĒTAIS IR REĀLI NOTICIS UN NEKAS NAV SAFABRICĒTS VAI SAMONTĒTS.

Posted by Pauls Iklāvs on Saturday, May 9, 2015

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl