Viagame piedāvā DreamLeague finālspēles tiešraidi kinoteātrī Multikino

0 Komentāru
Viagame piedāvā DreamLeague finālspēles tiešraidi kinoteātrī Multikino
Publicitātes foto

Viagame sadarbībā ar Multikino Latvia un ziņu un izklaides portālu Skaties.lv informē, ka nākamajā nedēļas nogalē, 29. novembrī, visiem eSporta faniem būs lieliska iespēja noskatīties DreamLeague finālspēles tiešraidi uz lielā kino ekrāna.

Kurš gan pirms 10 gadiem varēja prognozēt, ka Seulas stadions, kurā norisinājās Pasaules kauss futbolā, būs pilns ar jauniešiem, kuri ar aizrautību skatīsies, kā divas komandas spēlē videospēles un cīnās par 1 000 000 $ laimestu? Liekas, ka neviens, bet tas ir fakts – šobrīd daudzās pasaules valstīs eSports jeb kibersports ir atzīts par oficiālu sporta veidu. eSportu dēvē par 21. gadsimta fenomenu, un vairs nevienu neizbrīna, kad divi jaunieši saka: ”Ejam skatīties futbolu.” Turklāt ne jau fizisku sporta veidu, bet gan virtuālas FIFA videospēles sacensības, ko jaunieši skatās uz sava datora vai lielā ekrāna.

Arī MTG (Modern Times Group) video portāls Viagame jau vairāk nekā pusgadu iepriecina visus eSporta fanus ar lielāko pasaules turnīru un čempionātu tiešraidēm. Un jau 29. novembrī Viagame sadarbībā ar Multikino Latvia un ziņu un izklaides portālu Skaties.lv dāvina lielisku iespēju Dota 2 faniem sekot līdzi tiešraidē DreamLeague finālspēlei, kura notiks Zviedrijā, DreamHack Winter festivāla ietvaros. Stiprākie no stiprākajiem cīnīsies par galveno balvu – 100 000 $.

Viagame vadītāja Izabella Everte (Isabelle Ewert) saka: ”Šī gada oktobrī video portāls TV3Play.lt kopā ar Multikino Lietuva sniedza iespēju Lietuvas eSporta faniem noskatīties pasaules čempionāta League of Legends finalspēli uz lielā kino ekrāna. Rezultātā gan TV3Play.lt, gan Multikino Lietuva bija pārsteigti par to, cik daudz jauniešu ieradās uz finālspēli, un to, cik daudz tika saņemtas pozitīvas atsauksmes. Pēc skatītāju ieinteresētības un atsaucības nolēmām, ka ir laiks finālspēli noorganizēt arī Latvijā. Ceru, ka arī šeit mums izdosies pārsteigt un iepriecināt eSporta fanus ar DreamLeague finālspēles tiešraidi uz Multikino Latvia lielā ekrāna!”

Biļetes ir pieejamas pārdošanā mājaslapā multikino.lv.

0 Komentāru