Veltījums visām māmiņām

Komentāri

Režisors Asatuurs Keims ar kino studentiem un Mārtiņu Vilsonu uzņēmuši sirsnīgu īsfilmu, kas veltīta mums visiem svarīgam cilvēkam – mammai.

Kā norāda īsfilmas autori, tā kalpo kā atgādinājums mums visiem, par aizņemto ikdienas nemitīgo dzīšanos pakaļ pēc kaut kā, kas vienmēr ir kaut kur citur. L Aizmirstam cik ļoti svarīgi ir pārmīt dažus vārdus, cik ļoti svarīgi ir parunāt ne tikai tuviniekiem, bet tomēr arī pašiem. Līdz ar to nereti šajā ikdienas jūklī veltam vairāk laiku citiem, bet aizmirstam par tiem pašiem tuvākajiem, kuri vienmēr mums bijuši, ir un būs blakus..

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Īsfilmas autori atklāj, ka priecāsies, ja kādā raisīsies vēlme, tieši tagad un tulīt, piezvanīt vai pacelt klausuli un teikt: ” Mammu…”  ”Neatliec, šos svarīgos vārdus un brīžus! Lai sirsnīgi svētki visām māmiņām!” pauž īsfilmas autri.

Projekta komanda izsaka lielu pateicību Mārtiņam Vilsonam par sadarbību. Vairāk informācija www.asatuurs.com.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl