Velo aktīvisti paši ķeras pie darba un Kronvalda parkā uzbūvē nobrauktuvi

Komentāri
Velo aktīvisti paši ķeras pie darba un Kronvalda parkā uzbūvē nobrauktuvi
Foto: facebook.com/viesturs.silenieks

Kopš eksistē Kronvalda parks, kas ietver arī Rīgas Kongresu namu, uz vienām no kāpnītēm ik dienas simtiem velosipēdistu un māmiņu ar bērnu ratiņiem stiepa augšā savus ripošos agregātus, lai pa taisnāko ceļu varētu iziet uz Kr. Valdemāra ielu, bet invalīdiem bija jāmet liels līkums, lai nonāktu vēlamajā galamērķī. Pateicoties dažiem aktīvistiem, šī problēma ir atrisināta.

“Šodien, Starptautiskajā dienā bez auto, nolēmām izdarīt mazu sociālo labumu rīdziniekiem,” savā Facebook profilā raksta Viesturs Salenieks, kaislīgs velokustības aktīvists. “Jau 33 gadus pie Rīgas Kongresu nama ir kāpnes, kur mammas nes augšā-lejā bērnu ratus, dārznieki ķerras, saldējuma tirgotāji meklē apkārtceļus, stumjot saldējuma dzesētavas, invalīdi nespēj nokļūt augšā vai lejā ar ratiņiem. Arī riteņbraucējiem tā ir neērtība. Tādēļ lūdzu talkā Dāvi Nesenbergu no Monsterparks skeitparka (kurš kopā ar Mind Work Kramps čaļiem ir labākie skeitparku būvnieki pasaulē), lai uztaisa pandusu. To vai cilvēkiem tas būs noderīgi, vai patiks – to varēs redzēt pēc nodiluma. Taču nelielā laika sprīdī varēja redzēt, ka lieto, smaida un izsaka pateicības.”

Kāds ir rezultāts, vari novērtēt turpmāk atrodamajā galerijā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl