Vēl vairāk nekā 100 iemeslu, kāpēc Donaldam Trampam nevajadzētu kļūt par ASV prezidentu!

Pievienot komentāru
Vēl vairāk nekā 100 iemeslu, kāpēc Donaldam Trampam nevajadzētu kļūt par ASV prezidentu!
Foto: REUTERS/Scanpix

Un tie šoreiz ir amerikāņu dažāda ranga un jomu superzvaigznes, kuri iestājušies par to, lai cilvēki nebalsotu par vienu no kandidātiem, kas pretendēs uz prezidenta amatu ASV novembrī gaidāmajās vēlēšanās. Un šajā gadījumā tas ir neviens cits kā pretrunīgi vērtētais Donalds Tramps.

Akcijā, kas iekļauta MoveON.org kampaņā un kultivē kustību ASV pret nicinājumu (#UnitedAgainstHate), piedalās vairāki pazīstami aktieri, piemēram, Nīls Patriks Heriss, Džuliana Mūra, Kerija Vašingtona, Šonda Raimsa. Viņu galvenais mērķis – panākt, lai Donalds Tramps nenonāktu Baltajā namā.

“Mēs ticam, ka mūsu pienākums ir izmantot mūsu popularitāti, lai vērstu uzmanību uz briesmām, kas briest, ja Tramps kļūtu par prezidentu,” teikts oficiālā vēstulē, kuru parakstījuši slavenības. “Donalds Tramps vēlas panākt to, lai mūsu valsts atgrieztos laikos, kur bailes un vardarbība iet roku rokā, kur varaskāre veicināja diskrimināciju. Dažus no mums un viņu līdzcilvēkus Tramps jau ir paspējis aizskart.”

Turpmāk arī uzskaitītas cilvēku grupas, kurus Tramps aizskāris: meksikāņi, melnie, homoseksuāļi un transseksuāļi, aziāti, bēgļi utt.

“Mēs aicinām ikvienu amerikāni mums pievienoties, lai kopīgi stātos viņam pretī un nostātos pareizās vēstures pusē, lai izmantotu mūsu atpazīstamības spēku un sakautu Donaldu Trampu un viņa naidpilno ideoloģiju!” teikts vēstulē.