Komentāri
Vēl nezini pantiņu, ko skaitīt pie dāvanas saņemšanas? Šos iegaumēsi aši!
Foto: Flickr/Skaties.lv

Klāt Ziemassvētku priekšvakars un gatavošanas svētkiem jau rit pilnā sparā – tiek šmorēts, gatavots un saiņotas pēdējās dāvanas. Tomēr nepiemirsti! Visticamāk, pirms dāvanas saņemšanas tev nāksies noskaitīt kādu pantiņu. Ja vēl neesi paguvis nevienu iemācīties, nepārdzīvo! Esam apkopojuši viegli iegaumējamus pantiņus, lai tev palīdzētu!

Ja nevēlies skaitīt mūžseno pantiņu par nabaga pīrādziņu, kam abi gali apdeguši, bet nav arī laika kalt no galvas neko sarežģītu, šie pantiņi domāti tieši tev. Izlasi, iegaumē un ar lepnumu dodies pēc dāvanas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lai priecīgi svētki!

FOTO

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl