Vējonis uzņem “selfiju” ar tūkstošiem bērnu

3 komentāri
Vējonis uzņem “selfiju” ar tūkstošiem bērnu
Publicitātes foto

Ar Latvijas Valsts prezidenta Raimonda Vējoņa uzmundrinājuma runu un kopīgu selfiju ar tūkstošiem bērnu un jauniešu šodien Jūrmalas Kūrorta svētkos tika aizvadīti radošās un aktīvās atpūtas svētki ZZ Festivāls un Latvijas vērienīgākās bērnu un jauniešu sporta un prāta spēles ZZ Čempionāts.

”ZZ Čempionāts pulcē talantīgus, spēcīgus un aktīvus jauniešus no visas Latvijas, kuri parāda savu veiklību, fizisko izturību, erudīciju un vienlaikus arī spēju strādāt komandā un būt vienotiem. Ar dalību šajā čempionātā jūs kā komanda parādīsiet saliedētības spēku – tikai darbojoties vienoti un palīdzot viens otram, mēs arī dzīvē varam sekmīgi pārvarēt pat vissarežģītākos šķēršļus un grūtības. Vēlu jums visiem labus rezultātus un lai dienas beigās jūs būtu gandarīti par savu sniegumu”, sveica svētku un spēļu dalībniekus Latvijas valsts prezidents Raimonds Vējonis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pēc atklāšanas uzrunas Raimonds Vējonis kopā ar pasākuma vadītāju Renāru Zeltiņu nofotografējās kopīgā selfijā ar tūkstošiem bērnu un jauniešu, noslēdzot atklāšanas ceremoniju.

Foto

ZZ Festivāls norisinājās jau otro gadu un aicināja jauniešus un ģimenes ar bērniem pavadīt visu dienu Dzintaru-Majoru pludmalē un Dzintaru Mežaparkā kopā ar Latvijā iemīļotiem māksliniekiem, sportistiem un slavenībām – Renāru Zeltiņu, Madaru Apsi, Justu, Agnesi Rakovsku, Ketiju Šēnbergu un citiem. Svētku laikā aizraujošās aktivitātēs varēja piedalīties kā mazie, tā lielie festivāla apmeklētāji. Dalībniekus sagaidīja ūdens un ekstrēmo sporta veidu, kā arī mazo DJ meistarklases, radošās darbnīcas, ģimeņu un individuālās sacensības un citas aizraujošas aktivitātes, visas dienas garumā darbojās arī īpaša zona bērniem.

ZZ Festivāla ietvaros norisinājās arī Latvijas vērienīgāko skolēnu sporta un prāta spēļu ZZ Čempionāts 2016 fināls. Dalībai spēlēs šogad pieteicās vairāk nekā 2000 klases, pārstāvot 106 no 110 Latvijas novadiem, un vien 180 stiprākās klases, kas tika līdz finālam Jūrmalā cīnījās par vērtīgām balvām un labākās komandas titulu.

Foto

TOP komentāri

 • Lāčplēsis
  +2 +2 0

  Lāčplēsis

  Vējonim reklāma laba. Kaut mugurkauls būtu uz pusi tik stingrs.
 • Mega
  0 0 0

  Mega

  Ei, "pilsonīt", iesākumā vajadzētu apgūt latviešu valodas rakstītprasmi sākumskolas līmenī. Otrkārt, jānoformulē doma, tad jāraksta, jāpārlasa un tad tikai jāspiež "nosūtīt".

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl