Komentāri
Vecmeitas un vecpuiši aicināti uz īpašu festivālu jūras krastā
Foto: Garry Knight, Flickr

Nedēļas nogalē, 6. jūnijā, Liepājas pludmales bārā Red Sun Buffet notiks vecmeitu un vecpuišu festivāls, kura laikā pirmo reizi pludmalē sagaidāms arī sieviešu striptīza priekšnesums.

“Liepāja ar katru gadu kļūst arvien populārāks galamērķis vecmeitu un vecpuišu ballīšu svinētājiem gan no Rīgas un citām Latvijas pilsētām, gan arī tuvējās Lietuvas. Iepriekšējā vasarā jau vairs neviena nedēļas nogale nepagāja bez kādas draugu vai draudzeņu kompānijas viesošanās pludmales bufetē, un ne bez iemesla – Liepāja ir slavena gan kā jautru ballīšu vieta, gan piedāvā saviem viesiem arī citas ļoti daudzveidīgas izklaides iespējas visām gaumēm. Tieši šī daudzveidība padara Liepāju par izcilu vietu cilvēkiem, kas vēlas pavadīt neaizmirstamas brīvdienas,” stāsta Red Sun Buffet īpašnieks Mareks Alberts.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Sestdienas vakarā ikviens aicināts uzvilkt savus iepriekšējo gadu vecmeitu un vecpuišu ballīšu ietērpus un pirmo vasaras mēnesi sākt ar jautru ballīti pludmales bārā Red Sun Buffet. Atraktīvākos pasākuma dalībniekus gaidīs arī patīkami pārsteigumi.

Nedēļas nogales ballītes sāksies piektdienas, 5. jūnija, vakarā ar What happens at the beach stays at the beach.

Liepājas pludmales bārs Red Sun Buffet apmeklētājiem ir atvērts jau kopš aprīļa beigām, un iepriekšējā nedēļas nogalē notika arī pirmās pludmales ballītes jūras karstā. Red Sun Buffet ir pirmais atvērtais pludmales bārs Latvijā 2015. gada sezonā.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl