Komentāri

Vakar pusdienlaikā tehnoloģiju un videospēļu faniem bija liela diena, jo savu piekto raidījumu klajā laida Kaspars un Norberts, kuri nes GameFace karogu. Viena no lietām, kuru, iespējams, daudzi nezināja, ir tāda, ka daļa “geimeru” var atvadīties no savām skaistajām draudzenēm.

Gandrīz katrs cilvēks, kurš ir saistīts ar “geimingu” jeb videospēlēm, zina, kas ir World of Warcraft. Šī daudz spēlētāju tiešsaistes spēle iznāca 2005. gadā, kas nozīmē – “onlainā” tā ir jau 11 gadu, kuru laikā spēlei iznākušas piecas papildinājumu pakas un šogad, 30. augustā, tām pievienosies jau sestā, kas sauksies Legion jeb Leģions. Tajā būs jaunas kartes, jauni kontinenti un maksimālais līmeņu skaits būs 110. Tas nozīmē, ka draudzenes, draugi, vecāki būs neapmierināti, jo viņu bērni un otrās pusītes pazudīs no dzīves. Izskatās, ka šī spēle nekad nebeigsies.

Video

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl