Komentāri

Vakar pusdienlaikā tehnoloģiju un videospēļu faniem bija liela diena, jo savu piekto raidījumu klajā laida Kaspars un Norberts, kuri nes GameFace karogu. Viena no lietām, kuru, iespējams, daudzi nezināja, ir tāda, ka daļa “geimeru” var atvadīties no savām skaistajām draudzenēm.

Gandrīz katrs cilvēks, kurš ir saistīts ar “geimingu” jeb videospēlēm, zina, kas ir World of Warcraft. Šī daudz spēlētāju tiešsaistes spēle iznāca 2005. gadā, kas nozīmē – “onlainā” tā ir jau 11 gadu, kuru laikā spēlei iznākušas piecas papildinājumu pakas un šogad, 30. augustā, tām pievienosies jau sestā, kas sauksies Legion jeb Leģions. Tajā būs jaunas kartes, jauni kontinenti un maksimālais līmeņu skaits būs 110. Tas nozīmē, ka draudzenes, draugi, vecāki būs neapmierināti, jo viņu bērni un otrās pusītes pazudīs no dzīves. Izskatās, ka šī spēle nekad nebeigsies.

Video

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl