Vecākiem ir, no kā pamācīties – tēvs prasmīgi apvārdo bērnu

Komentāri

Ir brīži, kad pret bērniem jāliek lietā zināmas viltības, kur nepieciešams gan prāta asums, gan arī pieredze, un izskatās, ka tieši otro variantu lietā licis šis tētis, kurš savu dēlu paņēma “uz pieredzīti”.

Ja bērns kaut ko ļoti vēlas, viņš darīs visu, lai to dabūtu, bet, protams, ne vienmēr tas sanāk. Visbiežāk tas viss beidzas ar skaļu brēkšanu, bet tāpēc jāliek lietā viltības, kā, piemēram, šis tēvs, kurš ļoti ātri apvārdoja savu dēlu. Mazais puika vēlējās galamērķī nonākt ar auto, bet tētis teica – nē! Bērns – jā! Taču ģimenes galva saruna vienā mirklī pavērsa otrādāk, pielietojot apgrieztās psiholoģijas metodi, pasakot – jā! Atvase pateica – nē! Un viss beidzās laimīgi – bērns neraud un ir noticis pa tēva prātam, un ar mašīnu nekur netiek braukt.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl