1 komentārs

2. Vērsis

2/13

Auns

Jūlijam ienākot tavā dzīvē, būsi labā fiziskā tonusā, kas izpaudīsies ne tikai enerģijas pietiekamībā, bet arī psihoemocionālā optimismā, kuru reizēm nomāks nespēja rast kompromisus starp dažādām prioritātēm. To var ārstēt ar labu draugu un tuvinieku kompāniju un dabas dziedinošo spēku.

Mēneša pirmajā pusē profesionālā sfēra konkurēs ar mājas pavardu un tu mētāsies starp šīm abām pasaulēm, mēģinot sevī rast līdzsvaru. Profesionālajās izpausmēs nenāksies sūdzēties par atbalstītāju trūkumu. Tiklīdz uzpeldēs vajadzība pēc kādas stutes, viņa uzradīsies kā visvarenā sūtīta. Ar ko vajadzētu rēķināties un no kā vairīties? No pārliekām ambīcijām un pārspīlēta konkurences gara. Skaties, kurā kaujā doties un no kuras izvairīties. Vajag likt klapes uz acīm un izlikties, ka notiekošais tevi neskar, ļaujot šamējiem izvicināt dūres.

Šobrīd tev būs vairāk, kā varēsi iztērēt. Vari mēģināt investēt nopietnos projektos vai lielos darījumos, iepriekš stingri izpētot ceļa karti, lai nenāktos staigāt pa maldu ceļiem.

Ja neesi sajutis Amoru raidītos šāviņus pēdējo mēnešu laikā, tad, sagaidot vasaras viduci, gatavojies šim notikumam visdrīzākajā laikā. Šajā tavas dzīves sfērā jūlija otra puse būs piesātināta un garlaicība nav prognozējama. Romantika sitīs augstu vilni un neizpaliks vēlme atklāt jūtas, krist ceļos vai ar darbiem parādīt, cik otrs svarīgs.

2. Vērsis

2/13
Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl