1 komentārs

2. Vērsis

2/13

Auns

Jūlijam ienākot tavā dzīvē, būsi labā fiziskā tonusā, kas izpaudīsies ne tikai enerģijas pietiekamībā, bet arī psihoemocionālā optimismā, kuru reizēm nomāks nespēja rast kompromisus starp dažādām prioritātēm. To var ārstēt ar labu draugu un tuvinieku kompāniju un dabas dziedinošo spēku.

Mēneša pirmajā pusē profesionālā sfēra konkurēs ar mājas pavardu un tu mētāsies starp šīm abām pasaulēm, mēģinot sevī rast līdzsvaru. Profesionālajās izpausmēs nenāksies sūdzēties par atbalstītāju trūkumu. Tiklīdz uzpeldēs vajadzība pēc kādas stutes, viņa uzradīsies kā visvarenā sūtīta. Ar ko vajadzētu rēķināties un no kā vairīties? No pārliekām ambīcijām un pārspīlēta konkurences gara. Skaties, kurā kaujā doties un no kuras izvairīties. Vajag likt klapes uz acīm un izlikties, ka notiekošais tevi neskar, ļaujot šamējiem izvicināt dūres.

Šobrīd tev būs vairāk, kā varēsi iztērēt. Vari mēģināt investēt nopietnos projektos vai lielos darījumos, iepriekš stingri izpētot ceļa karti, lai nenāktos staigāt pa maldu ceļiem.

Ja neesi sajutis Amoru raidītos šāviņus pēdējo mēnešu laikā, tad, sagaidot vasaras viduci, gatavojies šim notikumam visdrīzākajā laikā. Šajā tavas dzīves sfērā jūlija otra puse būs piesātināta un garlaicība nav prognozējama. Romantika sitīs augstu vilni un neizpaliks vēlme atklāt jūtas, krist ceļos vai ar darbiem parādīt, cik otrs svarīgs.

2. Vērsis

2/13
Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam ”Samsung Galaxy Dream Chef”; Latviju pārstāv četri dalībnieki šodien 13:56

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam „Samsung Galaxy Dream Chef“; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Sākot ar 19. septembri, septiņu nedēļu garumā pie skatītājiem nonāks aizraujošais kulinārijas šovs ”Samsung Galaxy Dream Chef”, kurā par Baltijas labākā jaunā pavāra titulu, vērtīgu naudas balvu un iespēju stažēties pie profesionāļiem sacentīsies 12 jaunieši no Baltijas valstīm – tostarp arī četri no Latvijas. Lai sākas aizraujošā cīņa!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot! 1

D vitamīnu mūsu organisms ražo pats – ar ādas palīdzību. Tādējādi mūsu āda kļūst par dziedzeri, endokrīnu orgānu. D vitamīns jeb, kā skaisti varam nosaukt, saules hormons ir neatsverams ne tikai kaulu, bet gandrīz visu orgānu veselības uzturēšanā. D vitamīna pietiekamībai vai trūkumam ir liela nozīme gandrīz visu hronisku slimību attīstībā.

Lasi vēl