Komentāri
Vasaras krāsainākais festivāls piedāvās plašu izklaides programmu
Publicitātes foto

1. augustā Lucavsalā Rīgā pirmo reizi Latvijā notiks HOLI krāsu festviāls, aicinot ikvienu dalīties kopīgā priekā un brīvā dabā piedzīvot vienu no krāsainākajiem mūzikas, dejas un mākslas festivāliem šajā vasarā.

HOLI krāsu festivāls ir pirmais un vienīgais krāsu festivāls Latvijā, kas vienuviet pulcē draugus, ģimenes ar bērniem, jauniešus un domubiedrus – dzīves svinētājus un radītājus, norāda tā rīkotāji.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Festivāla apmeklētājiem visas dienas garumā būs iespēja piedzīvot pašmāju un ārzemju mūziķu un DJ šovus, kā arī daudzpusīgi atpūsties radošajās un mākslas zonās. Uz vairākām HOLI krāsu festivāla skatuvēm uzstāsies tādi mākslinieki kā Gacho, Astro’n’out, Triana Park, DJ Toms Grēviņš, [Ex] da Bass un daudzus citus. Sekojiet līdzi jaunākajai informācijai holi.lv un facebook.com/holikrasufestivals!

HOLI krāsu festivāla saknes ir meklējamas Indijā, kur tas ir viens no senākajiem un tradīcijām bagātākajiem festivāliem. To raksturo prieks, dzīves svinēšana, dziedāšana, dejošana, jaunā sākšana un atvadīšanās no vecā. Košo krāsu pulvera dejās, apkrāsojot vienam otru un kopīgi metot krāsaino pulveri gaisā, cilvēki nojauc sociālās barjeras, kļūstot vienoti un bezrūpības pilni. Tas ir prieka radīšanas festivāls un laiks, kad viss tiek piedots.

Sīkāka informācija par programmu būs pieejama jūlijā.

Biļetes uz HOLI krāsu festivālu var iegādāties Biļešu paradīzes kasēs un internetā.

Festivāls tiek organizēts sadarbībā ar kultūras biedrību Make Art.

Lasi vēl