Varis Piņķis dalās iespaidos par sev nozīmīgām grāmatām

Komentāri

LNT Brokastis viesojās pie aktiera Vara Piņķa ar nolūku noskaidrot, kādas piecas grāmatas ir nozīmīgas viņam.

Kā vienu no pirmajām grāmatā Piņķis min Antona Čehova Stāstus, kas aktieri fascinē forma lakonisma un izcilā satura dēļ. ”Pie Čehova stāstiem es ļoti regulāri atgriežos,” tā Varis Piņķis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kā otru grāmatu Varis Piņķis min Jāņa Jaunsudrabiņa Balto grāmatu pēc kuras izlasīšanas aktieris esot apraudājies. ”Var protams, daudz ironizēt par to latviešu pieticīgumu.. Manuprāt, tā ir eksistenciāla grāmata. Tajā ir spēcīga cilvēka bērnības unikalitātes izjūta, kas neatstāj vienaldzīgu,” atklāj Varis Piņķis.

Vairāk par Varim Piņķim nozīmīgām grāmatām  skaties video!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl