Vari pazaudēt naudu vai iekulties parādos: ko zvaigznes sola septembrī?

1 komentārs

10. Mežāzis

9/12

Strēlnieks

Nacionālajā skolu starta solidaritātes mēnesī vairies no ieslīgšanas pārmērībās. Zinību svētkos jāmeklē garīgā dimensija. Psiholoģiskais tonuss būs ciešā sasaistē ar tuvākās vides harmoniju. Nebūt mazāka nozīme jāvelta fiziskiem vingrinājumiem, dejām, seksam – visam, kas efektīvi noārda uzkrātās enerģijas rezerves.

Septembrī darba savienības un partnerības visās to izpausmēs prasīs īpašu uzraudzību un pacietīgu attieksmi. Biznesa savienības var piedzīvot otro elpu mēneša pēdējā dekādē. Izvairies no agresīviem cilvēkiem vai lietišķo darījumu kārtošanas, izmantojot spēka pozīcijas.

Lielākā šķēpu laušana darbā būs nevis par procesiem, precēm vai pakalpojumiem, bet gan par naudu. Pūles būs jāinvestē, meklējot pavisam svaigus ienākumu avotus. Var nākties pārdot kādas vērtības, lai iegūtu brīvas naudas līdzekļus. Paveries atpakaļ un novērtē, ko nesenā pagātnē esi salaidis grīstē. Ar pacietību būsi vinnētājs.

Personīgo attiecību taka septembrī var būt pārsteigumu komētu izgaismota, tāpēc labāk nodrošināties ar vīgriežu tējiņu vai “Nervoflex” paciņu. Savienību un pāru attiecības būs jālaiž caur vērtību filtriem, atsijājot nevērtīgo. Izdzīvos tās ar spēcīgo sakņu sistēmu. Tikai nesasteidz notikumus! Vislabāk lēmumus pieņemt mēneša beigās, jo tad jūtu saikne ar prātu un domām būs spēcīgāka. Vēl vari piedzīvot kādu atkalsatikšanos, kāda atgriešanos, vēl vienas iespējas došanu.

10. Mežāzis

9/12