Vari pazaudēt naudu vai iekulties parādos: ko zvaigznes sola septembrī?

1 komentārs

8. Skorpions

7/12

Svari

Tava dzīves apetīte septembrī pieaugs lēni, bet konsekventi un mēneša pēdējā dekādē jau optimismā un priekā piepūstiem vaigiem, varēsi baudīt jaunās sezonas piedāvāto repertuāru. Lai neiekristu tradicionālajā pirmsrudens depresijā, vēdini galvu un koncentrējies uz svarīgāko.

Nesen darbā piedzīvotā šķēršļu josla jau aiz muguras un spiediens, ko izjuti darba kontekstā iet mazumā. Šomēnes centies koncentrēt savas lietišķās intereses uz zināšanu padziļināšanu vai savu apvāršņu paplašināšanu. Virziens nav svarīgs, ka tik pašam paliek kāda pievienotā vērtība. Komandējumu vai darba izbraucienu laikā ar kolēģiem var sanākt asākas vārdu pārmaiņas un cīņa par pirmās vijoles statusu.

Reālu naudu savā makā saskatīt būs pagrūti, būs jāsamierinās ar virtuālo realitāti.

Personīgajās attiecībās lūkosi pēc diskrētuma, miera un drošības. Visas domas un intereses grozīsies ap māju, ģimeni un kopīgajiem īpašumiem. Ja tev nav kopīgas attiecību platformas, par kuru turēt rūpi, nežēlo sevis izdaiļošanai un pievilcības vairošanai un pārējais jau būs atkarīgs no garastāvokļa, gadījuma, kompānijas vai vientulības intensitātes. Visuma spēki tev pastiprinās kaisles devu un apveltīs ar pavedināšanas mākslu.

8. Skorpions

7/12