Vari pazaudēt naudu vai iekulties parādos: ko zvaigznes sola septembrī?

1 komentārs

7. Svari

6/12

Jaunava

Septembrī entuziasmu izstaros katra tava šūna, un tā būs tik daudz, ka droši varēsi padalīties ar pārējiem. Enerģijas kulminācijas brīžos sajūtas robežosies ar stresu un adrenalīns šļakstīsies pāri malām. Ja neaizmirsīsi par veselīgu dzīvesveidu, varēsi trallināt visu mēnesi.

Profesionālajā un biznesa vidē septembrī viss kustas, čab, pludo. Neparasto situāciju un negaidīto notikumu pavērsienu dēļ priekšnieki tevi turēs īsajā saitītē. Pārāk nebēdāsi, ja algotais darbs nav vienīgais iztikas avots. Ja pats stūrē uzņēmēja kuģi, būtu lietderīgi pārskatīt plānus, veikt personāla un inventāra revīziju. Ja prātā dzims jaunas biznesa vai darba idejas un noteikti tādas radīsies, visus sagatavošanās darbus vari veikt jau šomēnes. Pārejā uz jauno mēnesi būs pagrieziena punkts ar īstu turbo enerģiju.

Mēneša sākumā trauslais jutekliskums neļaus tev triumfēt un plūkt laurus mīlas kuluāros. Bet liec aiz auss, ja kādu nevari dabūt, tātad tev to nevajag. Klausi kosmosa norādēm. Septembra pēdējā dekādē, kas tik nevar atgadīties! Jauna mīla vai vecās restartēšana, jaunu teritoriju apgūšana, emocionālās pieredzes paplašināšana. Šur tur pa kādai kļūmītei var gadīties, bet ja vēlies būt laimīgs, neņem tās galvā. Notiekošajā var gadīties aizmirst savas labās manieres un ieslīgt pārmērībās, bet, iespējams, tās arī nāks par labu.

7. Svari

6/12