Vari pazaudēt naudu vai iekulties parādos: ko zvaigznes sola septembrī?

1 komentārs

6. Jaunava

5/12

Lauva

Gara un ķermeņa kondīcijai septembrī piešķirsi lielu nozīmi līdz brīdim, kad rudens miglā visi ceļi šķitīs vienādi un visi ierobežojumi aizmirsīsies. Organisma izturība un imunitāte reizēm var pievilt, tāpēc siltāku jaciņu un dzērveņu morsiņu krūzi turi pa rokai.

Darbā šomēnes gribēsi tā smuki strādāt, lai pašam, bosiņam un sabiedrībai prieks. Visi redzēs tava darba augļus, gaišo galvu vai zelta troni. Pats par to būsi gandarīts, uzmanīgi ar atzinību, ka nesakāpj galvā! Vairāk uz oktobra pusi aktivizēsies intelektuālās spējas, varēsi paspīdēt ar kalkulāciju precizitāti un ciparu ekvilibristiku.

Kolektīvie projekti šomēnes nav priekš tevis, vari pazaudēt naudu vai iekulties parādos.

Attiecību un laulības dzīve var šķist vienmuļa un ciest no darba pienākumu un laika trūkuma. Izņēmums ir, ja strādājat vai mācāties kopā, bet tur var būt citi mīnusi. Zvaigznēm ir pienākums brīdināt par dienesta romānu iespējamību. Kā uz to reaģēsi, lai paliek tavā ziņā. Pateicoties garajiem vakariem ar daudzveidīgu un piesātinātu kultūras dzīves piedāvājumu, var dzimt jauna un skaista savienība, turklāt ilgtspējīga.

6. Jaunava

5/12