Vari pazaudēt naudu vai iekulties parādos: ko zvaigznes sola septembrī?

1 komentārs

5. Lauva

4/12

Vēzis

Septembrī tava drošību un stabilitāti alkstošā daba ļaus apmeklēt tikai pārbaudītas un tavu vērtību testu izturējušas vietas un pasākumus. Ja būs izvēle, dosi priekšroku nedaudz apnikušam, bet drošam variantiņam. Šeit arī uzpeldēs veselības riski. Pieradums un atslābinātā uzmanība var pienācīgi nenovērtēt negaidītās šoka stresa situācijas un, tad jau psihosomātika kā uz delnas.

Pāri septembra profesionālajam debesjumam klāsies labvēlīga blāzma, kas tev nodrošinās dvēseles mieru, bet vairos pasivitāti. Vari sakārtoties, pārkārtoties, sagatavoties, ieņemt vajadzīgo starta pozīciju. Ja galīgi nevarēsi izvairīties no darba pienākumiem, labprātāk to darīsi kādas savienības ietvaros. Pleca sajūta sniegs morālu gandarījumu, un sabiedrotie neļaus palaisties slinkumā. Mēneša otrajā pusē vari saņemt sadarbības piedāvājumus un slēgt līgumus, bet nauda šoreiz būs vājš kārdinājums. Lēmumus pieņemsi pēc patikšanas principa.

Septembris atver mīlas vārtus un mudina lūkoties, ar ko padalīties ar silto šallīti. Šajā sfērā daudz dzīvības un rosības. Attiecību un partnera nozīmīgums pieaugs, padarot tos par pasaules un dzīves centru. Svarīgi piebilst, ka ievērojami pieaugs tavs seksapīls, bet absolūts priekšnoteikums ir izvairīties no nepiedienīgas un izaicinošas uzvedības. Stabilajās savienībās lieliem soļiem iesoļos piepildījums, maigums un harmonija.

Ir pienācis laiks meklēt jaunus draugus un organizēt pasākumus un tusiņus ar vecajiem.

5. Lauva

4/12