Vari pazaudēt naudu vai iekulties parādos: ko zvaigznes sola septembrī?

1 komentārs
Vari pazaudēt naudu vai iekulties parādos: ko zvaigznes sola septembrī?
Pixels

Kamēr septembrī netrūks šķēpu, kas būs jālauž par naudu, mīlas frontē šomēnes duāla situācija: vieniem mīlas dzīves notikumi būs ar sakāpinātu psihoemocionālo fonu, citiem gladiolu kātu un asteru pušķu mēnesis atvērs mīlas vārtus un mudinās lūkoties, ar ko padalīties ar silto šallīti. Vairāk lasi astroloģes Ivonnas Dzelmes sagatavotajā prognozē!

Auns

Dūmakainās rīta saules mēnesis tev būs dinamisks un ļoti saspringts, tāpēc uz mēneša beigām iekšējo enerģiju bāka var izrādīties patukša. Centies to piepildīt ar dabas velšu dziedinošo spēku, nevis ar sintētiskiem stimulatoriem un mākslīgiem relaksantiem.

Kas attiecas uz darbu, tad šis var izrādīties tavs slēpto dārgumu lādes atvēršanas veiksmīgākais periods. Parādīsies iespējas un tām ārkārtīgi labvēlīgi nosacījumi – tieši kā radīti tev. Tavas personības autoritāte izgaismosies, labo attiecību uzturēšanas iemaņas lieti noderēs plānu realizācijā. Varbūt vissvarīgākais nosacījums būs vadoņu, priekšnieku un varas smagsvaru atbalsts. Visas minētās komponentes nodrošina panākumus, bet kur panākumi, tur arī naudiņa nāk.

Debesjuma spēki būs dāsni un miermīlīgi pret tavu partnerattiecību dzīvi. Tieši šomēnes vari kalt plānus, lūkojoties tālākā nākotnē. Arī šo dzīves sfēru uzlūkosi gana pragmatiski un ciešā sasaistē ar savām karjeras iespējām. Sabiedriskās aktivitātes pavērs jaunas iepazīšanās iespējas, bet dzīvesbiedriem harmonisku un dzīvespriecīgu satikšanu. Labā ziņa ir tā, ka nekritīsi nekādās pārmērībās drīzāk būsi askēts un pat vientuļnieks.

3

Vēzis

Septembrī tava drošību un stabilitāti alkstošā daba ļaus apmeklēt tikai pārbaudītas un tavu vērtību testu izturējušas vietas un pasākumus. Ja būs izvēle, dosi priekšroku nedaudz apnikušam, bet drošam variantiņam. Šeit arī uzpeldēs veselības riski. Pieradums un atslābinātā uzmanība var pienācīgi nenovērtēt negaidītās šoka stresa situācijas un, tad jau psihosomātika kā uz delnas.

Pāri septembra profesionālajam debesjumam klāsies labvēlīga blāzma, kas tev nodrošinās dvēseles mieru, bet vairos pasivitāti. Vari sakārtoties, pārkārtoties, sagatavoties, ieņemt vajadzīgo starta pozīciju. Ja galīgi nevarēsi izvairīties no darba pienākumiem, labprātāk to darīsi kādas savienības ietvaros. Pleca sajūta sniegs morālu gandarījumu, un sabiedrotie neļaus palaisties slinkumā. Mēneša otrajā pusē vari saņemt sadarbības piedāvājumus un slēgt līgumus, bet nauda šoreiz būs vājš kārdinājums. Lēmumus pieņemsi pēc patikšanas principa.

Septembris atver mīlas vārtus un mudina lūkoties, ar ko padalīties ar silto šallīti. Šajā sfērā daudz dzīvības un rosības. Attiecību un partnera nozīmīgums pieaugs, padarot tos par pasaules un dzīves centru. Svarīgi piebilst, ka ievērojami pieaugs tavs seksapīls, bet absolūts priekšnoteikums ir izvairīties no nepiedienīgas un izaicinošas uzvedības. Stabilajās savienībās lieliem soļiem iesoļos piepildījums, maigums un harmonija.

Ir pienācis laiks meklēt jaunus draugus un organizēt pasākumus un tusiņus ar vecajiem.

Nākamais: Vēzis