Vari pazaudēt naudu vai iekulties parādos: ko zvaigznes sola septembrī?

1 komentārs

4. Vēzis

3/12

Dvīņi

Jauno skolas somu un krāšņo flomasteru mēnesī būsi pārmērīgi rosīgs ar tieksmi uz risku un pat agresiju. Bet tas ir abpusgriezīgs zobens, jo vari uztrāpīt uz sev līdzīgu tipiņu. Tava vielmaiņa tiks galā ar visiem pārsteigumiem, tomēr, ja tā piedzīvos īstu šoku, var gadīties palikt mājās rudens velšu pārēšanās simptomu uzliesmojuma dēļ, kamēr citi dosies sēnēs vai kartupeļu vagās.

Profesionālajā sfērā septembrī ir nepieciešama stingra un konsekventa darba organizācija. Īsi un skaidri uzdevumi, saprotama ceļa karte un pacietība. Ļauj prātīgiem priekšniekiem tevi vadīt, tad galapunktā nonāksi sveiks un vesels. Iniciatīva un darboties griba var tikt bloķēta visnegaidītākajā veidā un brīdī un viss neprognozējamas naudas plūsmas dēļ. Esi uzmanīgs, ja finanšu intereses nākas dalīt ar kādu partneri, sabiedroto vai ģimenes locekli.

Mīlas dzīves notikumi septembrī būs ar sakāpinātu psihoemocionālo fonu. Mīļotais var kļūt par nepamatotu baiļu, aizdomu un greizsirdības objektu. Būs tendence ieslīgt pārliekā sajūtu un situāciju analizēšanā, kas beigsies ar vilšanos un izraisīs konfliktus. Lai izvairītos no psihes tarakānu postošās ietekmes, ieteicams doties kopīgā ceļojumā vai baudīt kultūras dzīves sniegtos piedāvājumus. Kā absolūtu prioritāti definē izvairīšanos no situācijām, kas potenciāli var pāraugt konfliktā vai vardarbībā.

4. Vēzis

3/12