Vari pazaudēt naudu vai iekulties parādos: ko zvaigznes sola septembrī?

1 komentārs

3. Dvīņi

2/12

Vērsis

Septembrī tevi sagaida daži paaugstinātas intensitātes brīži, kuros vari pazaudēt savu iekšējo līdzsvaru. Mēneša uzdevums ir nodzīvot pēc iespējas sabalansētāku un harmoniskāku dzīvi. Atrodi kādu cilvēku, kuram uzticēt pienākumus, ar kuriem pats netiec galā. Ja sakāpināto dzīves intensitāti mēģināsi šķaidīt ar lielu daudzumu dzērienu, būs nopietna slodzīte nierēm.

Kā jau zinību mēnesī pieklājas, gandarījumu gūsi no darbiem, kuri saistīti ar izglītību un studijām, kultūras un mākslas sakariem, biznesa vai mācību ceļojumiem. Ja nekas no minētā neietilpst tavos ikdienas pienākumos, iespējams, vari izkombinēt kādu mācību semināru vai kvalifikāciju paaugstinošus kursus.

Lielākā psiholoģiskā slodze tevi sagaida ienākumu un izdevumu sakarā. Nāksies nopietni piestrādāt, lai vismaz saglabātu maka bilanci pa nullēm. Naudas ceļi var kļūt neizdibināmi – tā var kaut kur noklīst, aizkavēties, iekrist kāda cita kabatā. Šobrīd liela mēroga finanšu aktivitātēm jāmet lieli līkumi. Atliec minētās darbības līdz oktobra sākumam.

Attiecībās iesākusies notikumu virtene ar uguņošanas elementiem vēl turpinās tevi vajāt un pārsteigt arī septembrī. It kā pašam netrūktu finanšu problēmu, tās aptvers un iesprauksies arī tavās personīgajās attiecībās. Ja jūtās parādās materiālais aspekts, visa situācija kļūst emocionāli smaga. Bet nekaisi sev pelnus uz galvas, jo tiklab tās var būt mīļotā cilvēka problēmas, kuru stīgas ievijušās jūsu guļamistabā. Daudz košāka bilde rādās, ja guļamistabā esi viens. Var nospīdēt kāds romantisma caurstrāvots ceļojums vai juteklisks kārdinājums aiz trejdeviņiem kalniem.

3. Dvīņi

2/12