Vari pazaudēt naudu vai iekulties parādos: ko zvaigznes sola septembrī?

1 komentārs
Vari pazaudēt naudu vai iekulties parādos: ko zvaigznes sola septembrī?
Pixels

Kamēr septembrī netrūks šķēpu, kas būs jālauž par naudu, mīlas frontē šomēnes duāla situācija: vieniem mīlas dzīves notikumi būs ar sakāpinātu psihoemocionālo fonu, citiem gladiolu kātu un asteru pušķu mēnesis atvērs mīlas vārtus un mudinās lūkoties, ar ko padalīties ar silto šallīti. Vairāk lasi astroloģes Ivonnas Dzelmes sagatavotajā prognozē!

Auns

Dūmakainās rīta saules mēnesis tev būs dinamisks un ļoti saspringts, tāpēc uz mēneša beigām iekšējo enerģiju bāka var izrādīties patukša. Centies to piepildīt ar dabas velšu dziedinošo spēku, nevis ar sintētiskiem stimulatoriem un mākslīgiem relaksantiem.

Kas attiecas uz darbu, tad šis var izrādīties tavs slēpto dārgumu lādes atvēršanas veiksmīgākais periods. Parādīsies iespējas un tām ārkārtīgi labvēlīgi nosacījumi – tieši kā radīti tev. Tavas personības autoritāte izgaismosies, labo attiecību uzturēšanas iemaņas lieti noderēs plānu realizācijā. Varbūt vissvarīgākais nosacījums būs vadoņu, priekšnieku un varas smagsvaru atbalsts. Visas minētās komponentes nodrošina panākumus, bet kur panākumi, tur arī naudiņa nāk.

Debesjuma spēki būs dāsni un miermīlīgi pret tavu partnerattiecību dzīvi. Tieši šomēnes vari kalt plānus, lūkojoties tālākā nākotnē. Arī šo dzīves sfēru uzlūkosi gana pragmatiski un ciešā sasaistē ar savām karjeras iespējām. Sabiedriskās aktivitātes pavērs jaunas iepazīšanās iespējas, bet dzīvesbiedriem harmonisku un dzīvespriecīgu satikšanu. Labā ziņa ir tā, ka nekritīsi nekādās pārmērībās drīzāk būsi askēts un pat vientuļnieks.

11

Zivis

Septembris sāksies ar iekšēju apņēmību līdz salnām visus darbus apdarīt un tad ļauties rudens laiskumam. Tas izpaudīsies nenogurdināmā rosībā, visu komandēšanā un notiekošā pārliecinošā kontrolē. Šāda iespringšana var novest pie spēku izsīkuma pašā svarīgākajā laikā. Ieteicams piebremzēt sprinta uzrāvienu un pieturēties pie garākas distances tempa.

Visi grupu vai sabiedriskie darbi, īpaši politikā, buksēs un neļaus tev būt ievērotam un novērtētam. Tevi vilinās gozēšanās sabiedrībā, pratīsi ap sevi pulcēt cilvēkus. Iedvesmo citus, pārliecini, piesaisti līdzīgi domājošos ar spēcīgu retoriku, savu viedokli demonstrē aktīvi un konstruktīvi. Tikai tā profesionālajā sfērā tev izdosies piesaistīt sponsorus projektiem, nodrošināt varas pārstāvju aizbildniecību.

Ienākumi būs apmierinoši, bet septembrī tevi pat vairāk interesēs ietekme, nevis nauda. Izdevumi saistībā ar nekustamajiem īpašumiem var izrādīties daudz iespaidīgāki, nekā sākumā esi rēķinājies.

Emocionālo un intīmo attiecību dzīve ārēji būs nevainojama un citu acīm apskaužama. Tas, kas risināsies tavā sirsniņā un mājās aiz aizvērtām durvīm, jau būs cits stāsts. Tavas un mīļotā cilvēka vēlmes, plāni un rīcība nebūs sinhroni, kas radīs vienu otru sarūgtinājumu. Šomēnes visas atbildības un pienākumus pret mājiniekiem jāievēro ar īpašu precizitāti. Lūkosi pēc atsaucīgas auditorijas, kas atbalstītu tavu izplānoto ģimenes dzīves vai attiecību scenāriju.

Nākamais: Zivis