Vari pazaudēt naudu vai iekulties parādos: ko zvaigznes sola septembrī?

1 komentārs

 

12/12

Zivis

Septembris sāksies ar iekšēju apņēmību līdz salnām visus darbus apdarīt un tad ļauties rudens laiskumam. Tas izpaudīsies nenogurdināmā rosībā, visu komandēšanā un notiekošā pārliecinošā kontrolē. Šāda iespringšana var novest pie spēku izsīkuma pašā svarīgākajā laikā. Ieteicams piebremzēt sprinta uzrāvienu un pieturēties pie garākas distances tempa.

Visi grupu vai sabiedriskie darbi, īpaši politikā, buksēs un neļaus tev būt ievērotam un novērtētam. Tevi vilinās gozēšanās sabiedrībā, pratīsi ap sevi pulcēt cilvēkus. Iedvesmo citus, pārliecini, piesaisti līdzīgi domājošos ar spēcīgu retoriku, savu viedokli demonstrē aktīvi un konstruktīvi. Tikai tā profesionālajā sfērā tev izdosies piesaistīt sponsorus projektiem, nodrošināt varas pārstāvju aizbildniecību.

Ienākumi būs apmierinoši, bet septembrī tevi pat vairāk interesēs ietekme, nevis nauda. Izdevumi saistībā ar nekustamajiem īpašumiem var izrādīties daudz iespaidīgāki, nekā sākumā esi rēķinājies.

Emocionālo un intīmo attiecību dzīve ārēji būs nevainojama un citu acīm apskaužama. Tas, kas risināsies tavā sirsniņā un mājās aiz aizvērtām durvīm, jau būs cits stāsts. Tavas un mīļotā cilvēka vēlmes, plāni un rīcība nebūs sinhroni, kas radīs vienu otru sarūgtinājumu. Šomēnes visas atbildības un pienākumus pret mājiniekiem jāievēro ar īpašu precizitāti. Lūkosi pēc atsaucīgas auditorijas, kas atbalstītu tavu izplānoto ģimenes dzīves vai attiecību scenāriju.

 

12/12