Vari pazaudēt naudu vai iekulties parādos: ko zvaigznes sola septembrī?

1 komentārs

12. Zivis

11/12

Ūdensvīrs

Skolu maratona starta mēnesī visas trauksmes, akūtās un iedomātās kaites būs palikušas pagātnē, fiziskais un psiholoģiskais tonuss lēnītēm un tomēr acīmredzami pieaugs. Izmanto rudens velšu un dabas dziedējošo spēku, visādus dārzenīšus, auglīšus, uguns un ūdens rituālus.

Darba vide kļūs harmoniskāka salīdzinājumā ar iepriekšējiem mēnešiem, pat ja negūsi plaši rezonējošus panākumus. Vismaz izpaliks neiespēto darbu gūzma, kas neļauj naktīs gulēt. Ja tev ir padomā neliela reorganizācija, sava vai uzņēmuma tēla atjaunošana, septembris būs šādiem darbiem ļoti piemērots. Uzdrošinies izcelt saulītē kādu no saviem talantiem un prasmēm, kuru biji noracis dziļi un sen. Mēneša beigas jau izgaismos sasniegumus un finansiālu apmierinājumu, uz kuru tā esi cerējis.

Septembrī var atvērties dažas it kā sadzijušas emocionālās brūces, sanāks konfrontēties ar netipiskām jūtu situācijām – sarežģītām, kuras mudinās pārdomāt seksualitātes, brīvās mīlas, kaisles, piedzīvojumu un vecāku atbildības tēmas. Šomēnes ir vēl pāragri pieņemt galīgos lēmumus, jo apstākļi var mainīties kā negaisa laikā. Par sasāpējušām problēmām meditē, vizualizē labvēlīgos risinājumus un arī neaizmirsti par konkrēta, uzrakstīta rīcības plāna nepieciešamību.

12. Zivis

11/12