Vari pazaudēt naudu vai iekulties parādos: ko zvaigznes sola septembrī?

1 komentārs
Vari pazaudēt naudu vai iekulties parādos: ko zvaigznes sola septembrī?
Pixels

Kamēr septembrī netrūks šķēpu, kas būs jālauž par naudu, mīlas frontē šomēnes duāla situācija: vieniem mīlas dzīves notikumi būs ar sakāpinātu psihoemocionālo fonu, citiem gladiolu kātu un asteru pušķu mēnesis atvērs mīlas vārtus un mudinās lūkoties, ar ko padalīties ar silto šallīti. Vairāk lasi astroloģes Ivonnas Dzelmes sagatavotajā prognozē!

Auns

Dūmakainās rīta saules mēnesis tev būs dinamisks un ļoti saspringts, tāpēc uz mēneša beigām iekšējo enerģiju bāka var izrādīties patukša. Centies to piepildīt ar dabas velšu dziedinošo spēku, nevis ar sintētiskiem stimulatoriem un mākslīgiem relaksantiem.

Kas attiecas uz darbu, tad šis var izrādīties tavs slēpto dārgumu lādes atvēršanas veiksmīgākais periods. Parādīsies iespējas un tām ārkārtīgi labvēlīgi nosacījumi – tieši kā radīti tev. Tavas personības autoritāte izgaismosies, labo attiecību uzturēšanas iemaņas lieti noderēs plānu realizācijā. Varbūt vissvarīgākais nosacījums būs vadoņu, priekšnieku un varas smagsvaru atbalsts. Visas minētās komponentes nodrošina panākumus, bet kur panākumi, tur arī naudiņa nāk.

Debesjuma spēki būs dāsni un miermīlīgi pret tavu partnerattiecību dzīvi. Tieši šomēnes vari kalt plānus, lūkojoties tālākā nākotnē. Arī šo dzīves sfēru uzlūkosi gana pragmatiski un ciešā sasaistē ar savām karjeras iespējām. Sabiedriskās aktivitātes pavērs jaunas iepazīšanās iespējas, bet dzīvesbiedriem harmonisku un dzīvespriecīgu satikšanu. Labā ziņa ir tā, ka nekritīsi nekādās pārmērībās drīzāk būsi askēts un pat vientuļnieks.

10

Ūdensvīrs

Skolu maratona starta mēnesī visas trauksmes, akūtās un iedomātās kaites būs palikušas pagātnē, fiziskais un psiholoģiskais tonuss lēnītēm un tomēr acīmredzami pieaugs. Izmanto rudens velšu un dabas dziedējošo spēku, visādus dārzenīšus, auglīšus, uguns un ūdens rituālus.

Darba vide kļūs harmoniskāka salīdzinājumā ar iepriekšējiem mēnešiem, pat ja negūsi plaši rezonējošus panākumus. Vismaz izpaliks neiespēto darbu gūzma, kas neļauj naktīs gulēt. Ja tev ir padomā neliela reorganizācija, sava vai uzņēmuma tēla atjaunošana, septembris būs šādiem darbiem ļoti piemērots. Uzdrošinies izcelt saulītē kādu no saviem talantiem un prasmēm, kuru biji noracis dziļi un sen. Mēneša beigas jau izgaismos sasniegumus un finansiālu apmierinājumu, uz kuru tā esi cerējis.

Septembrī var atvērties dažas it kā sadzijušas emocionālās brūces, sanāks konfrontēties ar netipiskām jūtu situācijām – sarežģītām, kuras mudinās pārdomāt seksualitātes, brīvās mīlas, kaisles, piedzīvojumu un vecāku atbildības tēmas. Šomēnes ir vēl pāragri pieņemt galīgos lēmumus, jo apstākļi var mainīties kā negaisa laikā. Par sasāpējušām problēmām meditē, vizualizē labvēlīgos risinājumus un arī neaizmirsti par konkrēta, uzrakstīta rīcības plāna nepieciešamību.

Nākamais: Ūdensvīrs