Vari pazaudēt naudu vai iekulties parādos: ko zvaigznes sola septembrī?

1 komentārs

11. Ūdensvīrs

10/12

Mežāzis

Izskatās, ka uz skolas maratona startu būsi labā fiziskā un mentālā kondīcijā. Mēneša pirmo pusi vēlams vadīt rāmi un pareizi – jārūpējas par nomoda un miega pareizām proporcijām, jāmet līkums riskantām aktivitātēm un pašam ar savu galvu jāizvēlas sporta nodarbes. Nedrīksti ļauties bara instinktam.

Darba savienībās, sadarbībās un visās citās tā izpausmes formās septembrī sagaidāms acīmredzams uzlabojums vai vismaz saspīlējuma mazināšanās. Pats vien būsi visu šo pārmaiņu centrā un tava personīgā atslābināšanās vieglākus padarīs visus sabiedriskos un profesionālos kontaktus elastīgākus. Kad ļausi darījumu upei dabīgi plūst, arī naudiņa parādīsies. Vienlaikus ar finanšu pieaugumu, pieaugs arī Tava apetīte pagalam nelietderīgi tērēties. Ar ļoti skrupulozu un atbildīgu laika plānošanu un kontrolētu plātīšanos vari sasniegt vairāk, nekā cerējis.

Personīgās attiecības arī kļūs vieglāk vadāmas, bet priekšlaicīgi nesapriecājies, jo visi grāvji vēl nav pārvarēti. Psiholoģiski tev paliks vieglāk, arī palielināsies pārliecība par savu varēšanu un pievilcību, kas var lieti noderēt, uzrunājot kādu iepatikušos cilvēku. Mīlas dievietes veltes vajadzētu izmantot viscēlākajos nolūkos. Svarīgi respektēt dzimtas un ģimenes tradīcijas.

11. Ūdensvīrs

10/12