Kārlis Ķilkuts

Autors: Kārlis Ķilkuts

Savā ziņā gudrākais cilvēks uz zemes.

Komentāri
Valsts policija: šā gada Positivus joprojām ir ļoti mierīgs
Foto: F64

Lai gan Salacgrīvā notiekošais nu jau devītais mūzikas un mākslas festivāls Positivus pulcē vairākus tūkstošus cilvēku, turklāt pirmā diena bijusi apmeklētāka nekā pagājušajā gadā, pēc portāla Skaties.lv rīcībā esošās informācijas, tas norisinās bez īpašas policijas iesaistes.

Kā atzina Valsts policijas preses sekretārs Toms Sudovskis, kurš arī pats iesaistās festivāla uzraudzīšanā, līdz sestdienas rītam izrakstīti vien pieci administratīvie protokoli – trīs par narkotiku glabāšanu un divi par to lietošanu, taču arī šie gadījumi nav nopietni, jo nelegālo vielu apjoms neesot bijis liels. Trīs cilvēki saņēmuši protokolus par nekārtībām, kas radītas alkohola reibumā. Kas attiecas uz cita veida likuma pārkāpumiem, Sudovska rīcībā neesot informācijas, ka policijai esot bijis jāiesaistās kādos citos starpgadījumos.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

FOTO

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl