13 komentāri
Vaira Vīķe-Freiberga Īvandē atradusi rekorda cienīgu baraviku
facebook.com/vvfreiberga/

Latvieši ir sēņotāju tauta, un parasti vislielāko prieku un lepnumu sagādā, ja groziņā veicas ielikt baraviku. Patiešām brangu visu sēņu karalieni šonedēļ izdevies atrast bijušajai Valsts prezidentei Vairai Vīķei-Freibergai. Ar milzu sēni eksprezidente steigusi padalīties sociālajos tīklos.

Brangais ķēriens, kas, kā redzams vietnē “Facebook” publicētajā fotogrāfijā, izmēros pārspēj puķupodu, gūts Īvandes pusē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Prieku un sajūsmu par milzu baraviku izteikuši vairāki tūkstoši “Facebook” lietotāju, kuri to gan salīdzina ar baraviku leģendārās mākslinieces Margaritas Stārastes grāmatiņā “Zīļuks”, gan aicina pieteikt Ginesa rekordam.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl