Komentāri

Mūžībā nu jau aizvadīts pasaules apceļotājs Jānis Vaišļa, tomēr viņa piemiņa nezudīs.

2008. gadā Jānis Vaišļa kopā ar domubiedriem Latviju pārstāvēja uz lielās Eirovīzijas skatuves grupā Pirates of the Sea, tomēr tā nebija pēdējā reize, kad viņš centās iekarot Eiropas skatuvi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

2012. gadā ar grupu Mad Boys Show Vaišļa jau atkal startēta Eirovīzijas dziesmu atlasē, finālā piekāpjoties tikai dziedātājai Anmary, kura izcīnīja ceļazīmi uz Azerbaidžānu.

Kas tajā bija tik īpašs? Grupas nepārspējamā humora izjūta un spēja pasmieties. Dziesmā Music Thief mūziķi vērsa uzmanību uz autortiesībām un to ievērošanu.

Foto

Video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl