Vai tiešām visas tautas uzvara? Maira Brieža dēļ publiski saplūcas Latvijas zvaigznes

1 komentārs
Vai tiešām visas tautas uzvara? Maira Brieža dēļ publiski saplūcas Latvijas zvaigznes
Foto: facebook.com/Briedis.Mairis

15. oktobra vakarā Latviju iepriecināja bokseris Mairis Briedis, kurš pārliecinoši uzvarēja teju neuzvaramo angļu bokseri Saimonu Valiliju. Kamēr citi līksmo, polittehnologs Jurģis Liepnieks šajā sakarā atradis lielisku iemeslu publiskam kašķim.

Par Brieža uzvaru sociālajos tīklos sajūsmu paust steidzis arī mūziķis Gacho jeb Gatis Irbe. “Mēs esam stipra tauta! Uzvara! Apsveicam Mairis Briedis!” publiski Twitter priecājies Gacho.

Par to uzjautrināties sācis Liepnieks, publiski paziņojot: “Cik smieklīgi jocīgi jābūt iekārtotai Gacho domāšanai, lai par Brieža uzvaru teiktu – “mēs uzvarējām”.”

Viņam gan uzreiz izskaidrots – Gacho ar Briedi viņi brauca uz sacensībām kopā, trenējās kopā, turklāt Briedis iet uz ringu ar Gačo dziesmu.

Liepnieks tomēr nav rimies. “Visu cieņu, bet tvītā tiek minēta tauta, kura it kā būtu uzvarējusi. Tas ir intelektuāls bērnudārzs jebkurā gadījumā,” spriedis polittehnologs.

“Mēs esam stipra tauta” ir jau kādu laiku Briedim sauklis, un nevienā vietā nav rakstīts – tautas uzvara vai tamlīdzīgi,” viņam izskaidrots.

Liepnieka piktumu gan šis atklājums nav slāpējis. “No Brieža viedokļa tas ir skaisti. No kāda cita – uzdot Brieža panākumus par, vienalga, tautas vai saviem – nožēlojami,” viņš uzsvēris.

Gacho gan steidzis paskaidrot, ka nevienā brīdī nav minējis tekstu “mēs uzvarējām”, bet Liepnieks nav rimies – viņš esot viena cilvēka īpašības piešķīris visai tautai.

Liepnieks atklājis, ka šis nav vienīgais gadījums un sportā pastāv ērmots nerakstīts likums. “Psiholoģijā labi aprakstīts fenomens, ja kāds no LV uzvar tad tie esam “mēs”. Ja, zaudē, tad viņi – Rigas Dinamo un tamlīdzīgi,” pastāstījis Liepnieks.

Viņa pārspriedumi par šo tēmu guvuši plašu rezonansi Twitter vidē – ļaudis metas diskusijā ar Liepnieku.

TOP komentāri

  • fufelis
    +1 +1 0

    fufelis

    liepnieks pielējies vakar vakarā, ne to iekomentējis, šodien visu dienu māzējas vaļā uz pohām. lox.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl