Vai Tev jau ir Ziemassvētku “must have”?

Komentāri

Modes žurnāls Vogue par šīs ziemas “must have” manikīru atzinis “džempera” nagu dizainu.

Šogad “adītie nagi” kļuvuši par absolūtu modes kliedzienu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Arī raidījuma Bez Tabu vadītājas Agneses Drunkas nagus rotā adītas pīnes.

 

Gluži tā pat kā citi dizaini, “džemperītis” tiek veidots uz gatava naga pārklājuma. Manikīra meistars džempera musturu veido no sagatavota materiāla – nagu lakas un caurspīdīga akrila pulvera. Ar nelielu otiņu tiek “adītas” vairākas kārtas, lai džemperis būtu apjomīgāks un siltāks. Viens nags tiek “uzadīts” apmēram 15 minūtēs.

Foto:

Video:

Savukārt vīrieši Ziemassvētku periodā var izrotāt savu bārdu, piemēram, iekarot tajā eglīšu rotājumus. Par īpašu aktualitāti pasaulē tiek uzskatīta “glitter” bārda jeb bārda ar spīdumiem. Latvijā vīrieši gan esot daudz pieticīgāki. Novērots, ka, tuvojoties svētkiem, viņi atļaujas izaudzēt garāku bārdu, kļūstot līdzīgāki Ziemassvētku vecītim, bet uzreiz pēc jaunā gada to nodzen.

Foto:

Video:

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl