Vai esi gatavs pamest Zemi un doties šaudīties kosmosā?

Komentāri

Vakar iznāca FunFaceTV puišu raidījums GameFace, kura septītajā sērijā tā vadītāji Kaspars un Norberts iepazīstināja ar dažādiem videospēļu un tehnoloģiju pasaules jaunumiem. Viens no tiem – Call of Duty jaunākā versija, kas dienas gaismu ieraudzīs šā gada 4. novembrī.

Call of Duty spēles ir pasaulē viens no pazīstamākajiem “šūteriem”, kur daudz jāšaudās, jāspridzina un jādara tamlīdzīgas lietas. Tādas spēles kā Modern Warfare un Black Ops ir daudzu “geimeru” topa pirmajās vietās. Visās iepriekšējās daļās visi galvenie notikumi norisinājās uz Zemes vai Zemes atmosfērā. Jaunajā spēlē Infinite Warfare, kurai nesen iznāca treileris, tā vairs nebūs. Tā spēlētājus vedīs kosmosā, kur katram būs iespēja kļūt par Zemei piederoša kosmosa kuģa kapteini. Vai būs jāšauj citi kosmosa kuģa vai, iespējams, pat citplanētieši – to varēsi noskaidrot jau pavisam drīz.

Spēle ārpus planētas Zeme no izstrādātāju puses bija gaidīts jau sen, un, kā atzīst viens no raidījuma GameFace vadītājiem Kaspars, šaudīšanās uz Zemes kļuva garlaicīga jau pēc pirmajām divām daļām.

Video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl