Vai esi gatavs pamest Zemi un doties šaudīties kosmosā?

Komentāri

Vakar iznāca FunFaceTV puišu raidījums GameFace, kura septītajā sērijā tā vadītāji Kaspars un Norberts iepazīstināja ar dažādiem videospēļu un tehnoloģiju pasaules jaunumiem. Viens no tiem – Call of Duty jaunākā versija, kas dienas gaismu ieraudzīs šā gada 4. novembrī.

Call of Duty spēles ir pasaulē viens no pazīstamākajiem “šūteriem”, kur daudz jāšaudās, jāspridzina un jādara tamlīdzīgas lietas. Tādas spēles kā Modern Warfare un Black Ops ir daudzu “geimeru” topa pirmajās vietās. Visās iepriekšējās daļās visi galvenie notikumi norisinājās uz Zemes vai Zemes atmosfērā. Jaunajā spēlē Infinite Warfare, kurai nesen iznāca treileris, tā vairs nebūs. Tā spēlētājus vedīs kosmosā, kur katram būs iespēja kļūt par Zemei piederoša kosmosa kuģa kapteini. Vai būs jāšauj citi kosmosa kuģa vai, iespējams, pat citplanētieši – to varēsi noskaidrot jau pavisam drīz.

Spēle ārpus planētas Zeme no izstrādātāju puses bija gaidīts jau sen, un, kā atzīst viens no raidījuma GameFace vadītājiem Kaspars, šaudīšanās uz Zemes kļuva garlaicīga jau pēc pirmajām divām daļām.

Video

Lasi vēl