Vai bobslejs ir sievietēm?

Komentāri

Šosezon bobsleja sacensībās vīriešiem piedalīties atļauts arī daiļā dzimuma pārstāvēm. Tomēr sporta veids prasa ievērojamu fizisko sagatavotību, tāpēc Bez tabu vērsās pie diviem izciliem Latvijas bobslejistiem – Jāņa Ķipura un Zinta Ekmaņa, lai noskaidrotu – vai sievietēm ir vieta bobslejā.

Jānis Ķipurs pēc aktīvajām gaitām sportā ir trenējis daudzu valstu bobslejistus, arī Kanādas un ASV bobslejistes. Viņš atzīst, ka dažas no viņām demonstrē ļoti labus rezultātus pat uz trenētu vīrieša fona. Viņas ir mērķtiecīgas un talantīgas, taču Ķipurs atzīst, ka tomēr pārstāv sporta veida konservatīvo spārnu, un uzskata, ka sievietēm tomēr nevajadzētu startēt vīriešu sacensībās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ar Jāni Ķipuru vienisprātis ir Zintis Ekmanis un jautāts vai sievietēm vajadzētu piedalīties vīriešu bobsleja sacensībās, atbild kodolīgi – nē! Kāpēc abi bobsleja veterāni iebilst pret sieviešu dalību vīriešu bobsleja sacensībās, skaties video!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl