Vai atceries “daiļradiešus” no deju šova Kadagys? Viņu puiši piedalās izcili skaistā fotoprojektā!

Kārlis Ķilkuts

Autors: Kārlis Ķilkuts

Savā ziņā gudrākais cilvēks uz zemes.

3 komentāri
Vai atceries “daiļradiešus” no deju šova Kadagys? Viņu puiši piedalās izcili skaistā fotoprojektā!
Foto: Annija Jace

“Vai ir iespējams dalīties klusumā? Nē, nevis klusi dalīties, bet dalīties ar klusumu?” retoriski vaicā fotoprojekta Robs robežā un klusums izlauzies autore Annija Jace. “Fotogrāfija klusē. Visā pasaulē fotogrāfija klusē. Bet Tu dzirdi, ka tās runā,” teikts projekta aprakstā.

“Sākumā tas nebija projekts. Janvārī fotografēju arī šos pašus puišu tādā pašā manierē, lai papildinātu savu portfolio,” portālam Skaties.lv stāsta Annija, kura kā savus galvenos modeļus izvēlējusies deju ansambļa Daiļrade audzēkņus Kristapu Pelēko un Kasparu Braunu.

Foto

Bildes tikušas parādītas Lubānas novada jauniešu centra vadītājai Lindai, kas arī piedāvāja iespēju veidot izstādi, kas tiktu publicēta Aiviekstes svētki ietvaros koncertā Jaunieši jauniešiem. “Tur jauniešiem tika dota iespēja parādīt savu talantu. Tad, kad piedāvāja zināja, ka gribu strādāt tieši ar šiem modeļiem un turpināt iesākto, lai radītu ko skaistu,” komentē fotogrāfe, kura pie sava veikuma strādājusi vairākus mēnešus, lai gala rezultātā taptu izstāde. “Galvenā doma, ko gribēju pateikt ir tas, ka mēs reizēm nonākam situācijās, kas balansē uz naža asmens.”