Vācijā atklāts baseins tikai suņiem

Komentāri
Vācijā atklāts baseins tikai suņiem
Foto: AFP/ Scanpix

Dažreiz rūpes un mīlestības izpausmes pret mājdzīvniekiem izvēršas visai dīvainā rīcībā, kas patiesībā pašiem zvēriem nav vajadzīga, bet vienu vai otru iemeslu dēļ ir svarīga dzīvnieku īpašniekiem. Iespējams, gadījums Vācijā tāds nav. Tur atklāts pirmais suņu peldbaseins iekštelpās. Tā galvenais mērķis – suņu veselība.

Peldbaseins atvērts vien nedaudz vairāk kā mēnesi, taču uz to jau dodas suņi un to saimnieki no visas valsts. Dažus, lai tiktu uz baseinu, neattur pat stundām ilgs brauciens ar auto. Ir arī saimnieki, kuri savus četrkājainos draugus uz peldi ved četras reizes nedēļā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tiesa, tā nav tikai untuma izpausme. Vairumam suņu ir veselības problēmas, kuru dēļ peldēšana viņiem ir vispiemērotākais rehabilitācijas veids. Kāda suņa saimnieks stāstīja, ka viņa mīlulim ir locītavu problēmas, bet peldot ar katru reizi tās šķiet mazināmies.

Peldbaseina īpašnieks Helmuts Fuezs iepriekšējos desmit gadus strādāja par kravas automašīnas šoferi, taču tad nolēma mainīt nodarbošanos, jo bija tik ļoti liels suņu cienītājs, ka vēlējās viņiem radīt ko noderīgu.

Baseina ūdens nav hlorēts, un tajā katru dienu peldas ap 20 suņiem. Lai gan tas ir vienīgais baseins Vācijā, līdzīgi ir atvērti arī citās valstīs.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl