Vāc naudu latgaliešu valodas mācības video izveidei

1 komentārs

Projektu konkursā LabieDarbi.lv sākusies balsošana, lai nodrošinātu finansiālu atbalstu 20 video mācību Latgalīšu volūdys apvuiceiba īsuociejim realizēšanai.

Pirms laika vēstījām, ka par interneta hitu kļuvis video, kurā kāds jaunietis vārdā Arnis māca latgaliešu valodas pamatus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Projekta Latgalīšu volūdys apvuiceiba īsuociejim mērķis ir izveidot video mācību materiālu, ar kura palīdzību apgūt latgaliešu valodu, veicināt brīvu un pareizu komunicēšanu latgaliešu valodā, attīstīt prasmi izteikt sevi un sazināties latgaliešu valodā, apzināties valodas lomu savas personības izveidē, kā arī sekmēt Latgales reģiona kultūrvides saglabāšanu un attīstību.

Projekta summa ir 1329 eiro.

Vairāk informācijas par projektu un balsošanās iespējām meklē labiedarbi.lv/lv/projekts/latgalisu-voludys-apvuiceiba-isuociejim!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl