Komentāri

“GameFace”, atšķirībā no citām reizēm, kad Nedēļas TOP 5 bija atrasts interneta dziļumos, šoreiz izveidojis subjektīvu topu. Tajā sarindotas raidījuma vadītāja Kaspara visu laiku mīļākās spēles, kurās jāsacenšas ar auto, jeb sacīkšu videospēles.

Piektajā vietā viņš ierindojis leģendāro rallija spēli Colin Mcrae 2.0. Tai šajā topā atradās vieta, jo bija, iespējams, pati pirmā “racing” videospēle, kuru Kaspars spēlēja. Vēlāk gan mūsu šī sižeta galvenais varonis saprata, ka tik laba jau nemaz tā spēle nebija, jo pēcāk iznākušas krietni labākas.

Nākamā videospēle šajā sarakstā ir Need for Speed Most Wanted. Tie, kas domā, ka tā ir spēle, kura iznāca salīdzinoši nesen – 2012. gadā, maldās, jo Kaspars domā to, kuru daudzi no mums spēlēja jau 2006. gadā jeb spēles veco versiju.

Nākamo spēli daudzi atceras vēl no spēļu konsoles Playstation laikiem – Gran Turismo 2. Kāpēc šī spēle Kasparam tik ļoti palikusi sirdī? Tāpēc, ka pēc viņa domām uz konsoles šī pavisam noteikti ir visu laiku labākā “racing” videospēle.

Need for Speed Underground 2 ierindojas šā topa otrajā vietā. Kaspars šajā spēlē īpaši uzsver skaņu celiņu, kas pārsvarā sastāvēja no repa dziesmām, kā arī tas, ka starp misijām bija jāpārvietojas. Protams, tas nenotika kā GTA spēļu versijās, kad spēlētājs var arī skraidīt šurpu turpu, bet tik un tā kaut kāds ticamības moments bija.

Proam 2 – interesanta izvēle, jo šo spēli var (varēja) spēlēt tikai uz spēļu konsoles, kuru tautā dēvēja par “žilitonu”. Kasparam tādu reiz bērnībā uzdāvināja, un viņš uzreiz saprata – tā bija viņa dzīves pirmā mīlestība, kādēļ arī tā  ierindojas sacīkšu videospēles topa pašā augšgalā.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl