Uzņemšanai Rokenrola slavas zālē nominē Depeche Mode un Pearl Jam

Komentāri
Uzņemšanai Rokenrola slavas zālē nominē Depeche Mode un Pearl Jam
Scanpix

Uzņemšanai Rokenrola slavas zālē šogad nominēto mūziķu vidū ir britu elektroniskās mūzikas grandi Depeche Mode un amerikāņu rokgrupa Pearl Jam.

Kopumā uzņemšanai Rokenrola slavas zālē izvirzīti 19 nominanti. To vidū ir arī britu progresīvā roka grupa Yes, amerikāņu dziedātāja Dženeta Džeksone, reperis Tupaks Šakurs, fankmūzikas zvaigzne Čaka Hāna, rokgrupa Steppenwolf un mūziķe-aktīviste Džoana Baeza.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Nominēti arī vācu elektroniskās mūzikas pionieri Kraftwerk, disko grupa Chic, amerikāņu rokgrupa Jane’s Addiction un citi izpildītāji.

Nominācijas izvēlas apmēram 800 cilvēku liela grupa, kurā pārstāvēti mūziķi, vēsturnieki un mūzikas industrijas pārstāvji no vairākām pasaules valstīm. Sastādot sarakstu, ņemta vērā izpildītāju muzikālā ietekme, novatorisms un karjeras ilgtspēja. Turklāt mūziķus var uzņemt Rokenrola slavas zālē tikai tad, kad pagājuši 25 gadi kopš pirmā ieraksta izdošanas.

Foto: Depeche Mode koncerts Arēnā Rīga

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl