Uzmanies! Krāsu nozīme sapņos

Komentāri
Uzmanies! Krāsu nozīme sapņos
Foto: Flickr

Krāsas sapņos nes svarīgu infor­mā­ciju par jūtām. Varbūt tāpēc krā­sai­nus sapņus visbiežāk redz emocionāli un jūtīgi cilvēki. Ko šīs krāsas simbolizē?

Baltā krāsa — gaismas, miera, tīrības simbols. Ja sapnī neprecēta meitene piemēra baltu kleitu vai uzvelk kāzu kleitu — tas sola kādas kaites. Tāda pati nozīme ir baltam apģērbam, arī ja radiem, draugiem, paziņām redz sirmus matus. Iespējams, šajā periodā viņi jūtas ne visai labi. Bet redzēt baltus putnus — miers un veiksme darbos. Redzēt vai plūkt baltus ziedus — kaislības un uztraukumi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Dzeltenās krāsas tulkošana sapņos ir atkarīga no tās nokrāsas. Silti un koši dzeltenie toņi — stabilitātes un labklājības simbols, bet netīrie un zaļganīgie vēstī par nodevību, viltu, skaudību un zemiskumu. Ieraugot sapnī pazīstamu cilvēku šādas krāsas apģērbā, jūs varat izdarīt attiecīgus secinājumus. Sevi ieraugot dzeltenas krāsas apģērbā — tenkas, ķildas, slimības, nesaskaņas.

Zeltainai krāsai ir vispozitīvākā nozīme. Tātad sapņotājam ir labs enerģētiskais fons, viņš ir vesels vai arī drīz izveseļosies, ja pašlaik nejūtas visai labi.

Ņemt no koka un ēst koši dzeltenus vai oranžus augļus nozīmē, ka vēlēšanās piepildīsies.

Redzēt sevi rudā parūkā nozīmē to, ka tuvākajā laikā nāksies melot un visādi izlocīties.

Redzēt mīļoto cilvēku ar koši rudiem matiem norāda uz viņa melīgumu vai brīdina par neuzticību.

Sarkanā krāsa sapņos ir ļoti pretrunīga zīme. Tā var nozīmēt negatīvas cilvēciskas emocijas — dusmas, naidu, sašutumu, kā arī spēku, vīrišķību, smalkā ķermeņa augstu enerģētisko potenciālu. Tāpēc sarkano krāsu sapņos traktē dažādi, atkarībā no sapņa detaļām. Tā sapnī it kā pievērš papildus uzmanību kādam konkrētam objektam.

Ja sapnī nav nekādu notikumu un aizmigušais redz sevi sarkanā apģērbā, tad nākotnē viņu gaida veiksme un gods, viņš būs uzmanības centrā vai arī izjutīs kaislīgas emocijas. Sievieti, kura piemēra sarkanu kleitu, gaida panākumi pie pretējā dzimuma un mīlas piedzīvojumi. Slimniekam sarkans apģērbs sola izveseļošanos.

Violetā krāsa sapņos — jūtīguma, garīguma, delikātuma zīme. Ja sapnī šī krāsa ir patīkama, tas norāda uz sapņotāja smalkā enerģētiskā ķermeņa harmoniju un veselību. Ja šī krāsa ir nepatīkama, tas norāda uz kaut kādu lietu, kas ir jāpabeidz vai arī tā ir nomācošas pienākuma apziņas zīme.

No zilās krāsas labvēlīga sapņos ir tikai gaiši zilā krāsa. Tā ir zīme kaut kam brīnišķīgam, patīkamam pārsteigumam, ilgi gadīta tikšanās tuvākajā nākotnē. Tīrs, gaiši zils ūdens ezerā, upē, jūrā ir mīlas zīme.

Jo sapnī zilā krāsa piesātinātāka, jo sliktāk. Tā norāda, ka sapņotājam jābūt piesardzīgam. Runa ir par priekšmetiem vai parādībām, kas saistītas ar zilo krāsu, bet kuras tādas realitātē nav. Piemēram, zili dūmi vai migla, zils sniegs, cilvēki ar zilām sejām, koši zila krāsa, kuras avots nav zināms. Tas viss norāda uz briesmām.

Visas zemes nokrāsas (brūna, melna, pelēka) ir neitrālas — tām sapņos nav īpašas nozīmes. Taču ir jāuzmanās, ja tās rada absurdu un kontrastainu sajūtu.

Zaļā krāsa — dzīves, auglības, prieka un cerību krāsa. Šī ir ļoti labvēlīga krāsa sapņos. Tā parasti saistīta ar augu valsti: koši zaļa zālīte, jaunas lapas kokiem, zaļa pļava. Šādi sapņi sola ienākumus, labklājību un labu veselību. Pārējās sapņa detaļas tulko atsevišķi. Lauzties cauri zaļam biezoknim nozīmē šķēršļus darbos. Ēst negatavus, zaļus augļus — steiga un neapdomība.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl